ВІДПОЧИНКОВА ЗМІНА – 2018

ВІДПОЧИНКОВА ЗМІНА-2018 У ТАБОРАХ З ДЕННИМ ПЕРЕБУВАННЯМ ДІТЕЙ НА БАЗІ ЗАКЛАДІВ ЗАГАЛЬНОЇ СЕРЕДНЬОЇ ОСВІТИ РАЙОНУ

           У червні 2018 року тривала відпочинкова зміна – 2018.  Функціонували  23 табори з денним перебуванням дітей на базі закладів загальної середньої освіти району. Майже три тисячі школярів було залучено до відпочинку у таборах, де на них чекали  цікаві ігри та розваги, спортивні змагання та вікторини.
           А ще вихованці таборів багато подорожували. Уже з першого дня організовано екскурсії до Асканії Нової, Запоріжжя, Мелітополя, Львова, Генічеська, на Арабатську Стрілку, до центру національно-патріотичного виховання, що діє на базі районного Палацу творчості.
            У таборах Генічеської школи №1 «Соняшник»,  НВК Гімназії «Промінь», НВК
        «Генічеська №3-ДНЗ» «Барвінок», Генічеської №4 «Сонечко»  відпочинок дітей було поєднано з вивченням англійської та німецької мов, адже вони функціонували як літні мовні школи та були  джерелом позитивних емоцій, дружби, добра, здоров`я та удосконалення знань з англійської та німецької мов, створення  відповідного мовного середовища, виховання в кожного прагнення розвивати в собі кращі людські риси українця – патріота, знайомитися зі звичаями та традиціями інших народів.
    Добре організований і спланований відпочинок дітей у таборах з денним перебуванням сприяв зміцненню здоров`я дітей, інтелектуальному та естетичному розвитку, покращенню дружніх стосунків та почуття взаємодопомоги.

You may also like...

Залишити відповідь