Забезпечення права осіб, які проживають…

Забезпечення права осіб, які проживають на тимчасово окупованій території, на вільний доступ до освіти

         Забезпечено реалізацію циклу заходів по створенню умов для здобуття повної загальної середньої освіти учнями, які проживають на території анексованої Автономної Республіки Крим та непідконтрольних територіях Донецької та Луганської областей.
         Протягом 2014-2017 років організовано  навчання учнів за екстернатною формою у визначених закладах загальної середньої освіти: Генічеській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 1 Генічеської районної ради Херсонської області, Генічеській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №4 Генічеської районної ради Херсонської області, Новоолексіївській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №1 Генічеської районної ради Херсонської області, Новоолексіївській загальноосвітній школі   І-ІІІ ступенів № 2 Генічеської районної ради Херсонської області, Чонгарській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів Генічеської районної ради Херсонської області, Щасливцівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів Генічеської районної ради Херсонської області, інформацію про які оприлюднено на офіційному сайті Міністерства освіти та науки України.
         Загалом протягом 2014-2017 років у закладах загальної середньої освіти району  отримала документи про базову та повну загальну середню освіту 291 особа з Автономної Республіки Крим та непідконтрольних територій Донецької та Луганської областей.
         У 2017 – 2018 навчальному році за екстернатною формою навчалось 145 осіб, переважно з Автономної Республіки Крим.
         Разом з тим, у 2017-2018 навчальному році у закладах загальної середньої освіти  району отримували освіту 73 дитини  як внутрішньо переміщені особи
  • з АР Крим – 24 особи,
  • з Донецької області – 38 осіб,
  • з Луганської області – 11 осіб.
         Також після надходження  звернень забезпечено  підготовку  матеріалів для виготовлення дублікатів документів про освіту,  які не були отримані за місцем навчання через анексію територій. Протягом 2014-2017 видано 70 дублікатів документів про освіту державного зразка мешканцям окупованої території АР Крим, м. Севастополя та непідконтрольних українській владі територій Донецької та Луганської областей.

You may also like...

Залишити відповідь