Семінар вчителів англійської мови

Районний семінар вчителів англійської мови 
в Генічеській загальноосвітній
школі І–ІІІ ступенів №1

      25 вересня 2018 року в Генічеській загальноосвітній школі І–ІІІ ступенів №1 Генічеської районної ради Херсонської області відбувся районний семінар вчителів англійської мови з теми: «Розвиток ключових компетентностей на уроках англійської мови в освітньому процесі». На заході були присутні завідувач Генічеським районним методичним кабінетом Генічеської районної ради Херсонської області Ірина Володимирівна Куницька та учителі англійської мови шкіл району.

         Розпочала семінар директор школи Оксана Анатоліївна Дзугань, яка привітала всіх присутніх та побажала плідної роботи.

       Теоретичну частину заходу провела вчитель англійської мови Оксана Леонідівна Лисенко, яка розглянула основні компетентності учнів перших класів на уроках англійської мови в умовах Нової української школи на прикладі відеоматеріалів з власного досвіду роботи.

   На практичній частині семінару вчитель англійської мови Катерина Володимирівна Підкоритова поділилася своїм досвідом роботи з обдарованими учнями при проведенні заняття «English club» з теми: «Як стати успішним». Саме комунікативна діяльність на уроках та під час позакласних заходів формує задатки та інтерес до вивчення іноземної мови. Учасники семінару мали змогу висловити свої думки під час обговорення проблемних питань.

          Педагогами були розглянуті типові помилки, що виникають в учнів при складанні державної підсумкової атестації у формі зовнішнього незалежного оцінювання, їм було надано необхідні методичні рекомендації.

    Підводячи підсумки семінару Ірина Володимирівна Куницька наголосила на важливості підвищення кваліфікації вчителів іноземної мови в умовах Нової української школи, формування їх професійної компетентності.

                                                                                                                                            За інформацією  відділу освіти

You may also like...

Залишити відповідь