Напередодні Дня захисника України

Напередодні Дня захисника України відбувся семінар вчителів предмету «Захист Вітчизни»

       10 жовтня 2018 року на базі НВК «Генічеська школа І-ІІІ ступенів №3- дошкільний навчальний заклад»  пройшов семінар-практикум з  тактичної медицини для вчителів предмету «Захист Вітчизни». Навчання з тактичної медицини проводив викладач «Захисту Вітчизни», заступник директора з навчально – виховної роботи Вівтаник Олександр Борисович.

       Олександр Вівтаник, звертаючись до учнів навчального закладу, зауважив: «Це заняття повинно допомогти Вам, перш за все, подолати страх перед наданням допомоги. Почуття страху через невпевненість в своїх діях, побоювання покласти на себе дуже важкий тягар відповідальності за життя і долю помираючої людини – основна причина масової відмови від надання першої допомоги. Зняти саме цей непосильний тягар страху і невпевненості – основне завдання цього заняття. Але лише одних знань недостатньо для того, щоб успішно врятувати і зберегти життя пораненого в бою. Необхідно отримати, а точніше – навчитися практичним навичкам надання першої допомоги».

       В ході семінару – практикуму учасники ознайомилися з найбільш типовими видами травм та поранень на полі бою та правилами надання першої допомоги по припиненню критичних кровотеч, відновленню дихання, розібрали базовий алгоритм роботи з постраждалим на полі бою «С.А.В.С.». Також, відпрацьовували практичні навички перекладання поранених в стабільне положення, способів евакуації та транспортування поранених з поля бою. Учасники теоретично та на практиці освоїли важливі навички надання першої медичної допомоги та евакуації потерпілих під час надзвичайних ситуацій та бойових дій.

 

За інформацією відділу освіти

   

You may also like...

Залишити відповідь