Відбувся семінар

Відбувся семінар заступників директорів
з виховної роботи

          17 жовтня 2018 року на базі Догмарівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Генічеської районної ради Херсонської області пройшов районний семінар заступників директорів з виховної роботи з теми «Формування національної свідомості та духовності як основи громадянської позиції підростаючого покоління».

          На семінар були запрошені протиієрей Партизанської церкви Різдва Пресвятої Богородиці, секретар виконкому Партизанської селищної ради Юрін Юрій Володимирович, військовослужбовці Збройних Сил України.

          Семінар розпочався з виступу директора школи Прохіної Лариси Федорівни, яка ознайомила присутніх із досягненнями учнівського та педагогічного колективу. Педагог-організатор Циба Наталя Геннадіївна окреслила пріоритетні напрямки виховної роботи та наголосила, що все більшої актуальності набуває виховання в молодого покоління почуття патріотизму, відданості загальнодержавній справі зміцнення країни, активної громадянської позиції.

          Протиієрей Партизанської церкви Різдва Пресвятої Богородиці розповів про свято Покрови Пресвятої Богородиці та побажав успіхів у добрих справах. Гості побували на посвяті учнів 2 класу в «Козачата», взяли участь у майстер-класі з виготовлення «Браслету нескорених».

          Наступним етапом семінару був святковий концерт з нагоди Дня Захисника України, на якому урочисто привітали військовослужбовців ЗСУ та побажали усім миру на нашій державі.

                                                                                          

                                                                                          За інформацією відділу освіти

You may also like...

Залишити відповідь