Осінні свята у дошкільному підрозділі

Осінні свята у дошкільному підрозділі
НВК «Генічеська школа IIII ступенів № 3-
дошкільний навчальний заклад».

          Свято осені в дитячому садку –  це завжди феєрична, сповнена яскравих барв і дивовижних персонажів казка.  Не стало винятком і цьогорічне традиційне свято «Золотої осені» у дошкільному підрозділі НВК «Генічеська школа I – III ступенів № 3 – дошкільний навчальний заклад», яке пройшло 30 жовтня 2018 року.  На заході  були присутні почесні гості: Гульнара Бекірова – заступник голови районної державної адміністрації та Ірина Попова – начальник  Відділу освіти Генічеської районної державної адміністрації.

          У святковій залі панувала особлива атмосфера тепла і затишку, педагогічний колектив дошкільного підрозділу подбав про яскраве оформлення музичної зали, вихователі разом з музичними керівниками підготували цікавий сценарій свята, а батьки вихованців взяли активну участь у створенні декорацій та святкових костюмів для дітей.

          Вихованці молодшої групи № 5 разом із вихователем Анною Карпус охоче зустрічали свято проникливими піснями, закружляли у таночку з самою Пані Осінню, яка завітала до них на свято, а веселі ігри з Капітошкою не залишили байдужими навіть батьків вихованців.

          Вихователі Ольга Кузнєцова та Інна Манятіна підготували для присутніх справжню виставу за мотивами казки «Під грибком». Діти середньої групи № 4 охоче співали пісні, танцювали, грали в ігри, читали авторські вірші.

          «Осінній ярмарок»,  на якому побували вихованці різновікової групи № 3 (вихователь Анастасія Гаврикова) та діти старшої групи № 2 разом із вихователями Світланою Корнєєвою та Інною Манятіною видався надзвичайно колоритним. Запальні українські таночки, зворушливі пісні, яскраві драматизації не лише продемонстрували творчий потенціал вихованців, а й викликали шквал емоцій у батьків та гостей свята.

          Гульнара Бекірова, заступник голови районної державної адміністрації та Ірина Попова, начальник  Відділу освіти Генічеської районної державної адміністрації відмітили високий рівень підготовки заходу, приємну атмосферу свята, подякували директору навчально-виховного комплексу Микитась Тетяні Дмитрівні за якісну організацію роботи закладу дошкільної освіти, побажали педагогічному колективу розвитку та процвітання.

          Гості свята, батьки вихованців та й самі дошкільнята отримали гарні емоції та незабутні враження від проведених заходів.

 

You may also like...

Залишити відповідь