«Територія добра»

«Територія добра» для найменших вихованців
НВК «Генічеська школа І – ІІІ ступенів № 3 –
дошкільний навчальний заклад»

     Дитячий садок – це невтомна й самобутня країна малечі. Це той світ, у якому дитина живе в найважливіший період свого розвитку. І від того, як їй тут живеться, залежить не лише її майбутнє, а й майбутнє  всієї держави.

     Два роки працює дошкільний підрозділ НВК «Генічеська школа І – ІІІ ступенів № 3 – дошкільний навчальний заклад», який забезпечує дошкільною освітою дітей нашого міста та району. За цей нетривалий, здається, проміжок часу в закладі дошкільної освіти відбулося багато подій та позитивних змін. Зокрема, за сприяння та підтримки райдержадміністрації, районної ради, Відділу освіти зміцнювалася матеріальна база закладу, збільшилася мережа груп. А це додаткові місця для дітей дошкільного віку, а як результат, ліквідація черги до закладів дошкільної освіти  міста Генічеськ.  У вересні 2018 року введено в експлуатацію п’яту групу для дітей молодшого дошкільного віку, урочисте відкриття якої планується незабаром.

   А вже сьогодні  приємною несподіванкою для педагогічного колективу, дітей та батьків вихованців став  подарунок від Гульнари Бекірової, заступника голови районної державної адміністрації та Ірини Попової, начальника Відділу освіти з нагоди відкриття групи.  З особистої ініціативи  Гульнара Рішатівна та Ірина Миколаївна придбали та подарували дошкільному підрозділу двадцять кущів троянд та ялівець, які вони  30 жовтня власноруч висадили на території закладу.

     Добрі почуття йдуть своїм корінням у дитинство, а людяність, доброта, ласка, доброзичливість народжується в маленьких серцях тоді, коли дитина бачить і відчуває це від оточуючих її людей. Тож нехай доброчинність вернеться до людей сторицею. Бажання ділитися теплом своєї душі з дітьми, створювати для них свято, запалювати  в їхніх оченятах вогник добра і віри у надію – дорогого коштує.  Адміністрація НВК «Генічеська школа І – ІІІ ступенів № 3 – дошкільний навчальний заклад», а також педагогічний та батьківський колективи висловили Ірині Поповій та Гульнарі Бекіровій найтепліші слова подяки!

     Діти – наш найдорожчий скарб, наша надія, гордість і опора. Розвивати, підтримувати й заохочувати їх – святий обов`язок сім`ї, закладів освіти, влади і громадськості.

You may also like...

Залишити відповідь