Мовно-літературний конкурс імені Тараса Шевченка

 Проведено ІІ (районний) етап ІХ Міжнародного
мовно-літературного конкурсу учнівської
та студентської молоді імені Тараса Шевченка  

       03 листопада 2018 року на базі Генічеської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 Генічеської районної ради Херсонської області  проведено ІІ (районний) етап ІХ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка, у якому взяли участь учні 5-11 класів закладів середньої освіти району.

      Вітаємо переможців конкурсу:

     5 клас

     I місце – Левенець Євгенію, ученицю НВК «Гімназія – спеціалізована школа І ступеня з поглибленим вивченням іноземних мов» Генічеської районної ради Херсонської області;

     II місце – Васильєву Анну, ученицю  Фрунзенської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Генічеської районної ради Херсонської області;

     III місце – Івахненко Дар’ю, ученицю  Генічеської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 Генічеської районної ради Херсонської області;

     Ковалевича  Руслана, учня Стрілківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Генічеської районної ради Херсонської області.

6 клас

     І місце – Зуєву Валерію, ученицю  НВК «Гімназія – спеціалізована школа І ступеня з поглибленим вивченням іноземних мов» Генічеської районної ради Херсонської області;

     II місце – Мілосьордову Віолетту, ученицю Генічеської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 Генічеської районної ради Херсонської області;

     III  місце – Кобець Анастасію, ученицю Фрунзенської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Генічеської районної ради Херсонської області.

     7 клас

     I місце – Сандовську Софію, ученицю Генічеської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 Генічеської районної ради Херсонської області;

     II місце – Запорожченко Віолетту, ученицю НВК «Гімназія – спеціалізована школа І ступеня з поглибленим вивченням іноземних мов» Генічеської районної ради Херсонської області;

     III місце – Ходик Аріну, ученицю НВК «Генічеська школа І-ІІІ ступенів №3 – дошкільний навчальний заклад» Генічеської районної ради Херсонської області;

     Пономаренко Валерію, ученицю Генічеської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №4 Генічеської районної ради Херсонської області.

      8 клас

     I місце – Литвиненко Анастасію, ученицю НВК «Гімназія – спеціалізована школа І ступеня  поглибленим вивченням іноземних мов» Генічеської районної ради Херсонської області;

     II місце – Турчину  Дар’ю, ученицю Генічеської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 Генічеської районної ради Херсонської області;

     Демчук Ольгу, ученицю Генічеської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №4 Генічеської районної ради Херсонської області;

     III місце – Сіжук Вікторію,  ученицю Фрунзенської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Генічеської районної ради Херсонської області;

     Русака  Ярослава, учня НВК «Генічеська школа І-ІІІ ступенів №3 – дошкільний навчальний заклад» Генічеської районної ради Херсонської області.

     9 клас

     I місце – Бєлік Софію, ученицю Генічеської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 Генічеської районної ради Херсонської області;

     II місце – Купаєву Сніжану, ученицю Новоолексіївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 Генічеської районної ради Херсонської області;

     Асанова Єльдара, учня НВК «Гімназія – спеціалізована школа І ступеня з поглибленим вивченням іноземних мов» Генічеської районної ради Херсонської області;

     ІІІ місце – Литвиненко Дар’ю, ученицю Генічеської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №4 Генічеської районної ради Херсонської області;

     Ярошевську Маргариту, ученицю НВК «Генічеська школа І-ІІІ ступенів №3 – дошкільний навчальний заклад» Генічеської районної ради Херсонської області.

     10 клас

     I місце – Золотухіну Софію, ученицю НВК «Генічеська школа І-ІІІ ступенів №3 – дошкільний навчальний заклад» Генічеської районної ради Херсонської області;

     II місце – Оглу Рані,  ученицю  Фрунзенської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів  Генічеської районної ради Херсонської області;

Притулу Тетяну, ученицю НВК «Гімназія – спеціалізована школа І ступеня з поглибленим вивченням іноземних мов» Генічеської районної ради Херсонської області;

     III місце – Піжук Марію, ученицю Генічеської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 Генічеської районної ради Херсонської області;

     Дельнецьку Анну, ученицю Генічеської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №4 Генічеської районної ради Херсонської області.

     11 клас

     I місце – Котлярову Катерину, ученицю НВК «Гімназія – спеціалізована школа І ступеня з поглибленим вивченням іноземних мов» Генічеської районної ради Херсонської області;

     II місце – Семенову Ксенію, ученицю НВК «Генічеська школа І-ІІІ ступенів №3 – дошкільний навчальний заклад» Генічеської районної ради Херсонської області;

     Зверяк Євгенію, ученицю Фрунзенської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Генічеської районної ради Херсонської області;

     III місце – Васильчука Артема, учня Новоолексіївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 Генічеської районної ради Херсонської області;

     Редько Ксенію, ученицю Генічеської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 Генічеської районної ради Херсонської області.

You may also like...

Залишити відповідь