Освітньої реформа

Перший крок до успіху освітньої реформи

         Перший крок до успіху освітньої реформи – це готовність вчителів змінюватися. А змін вимагає Концепція Нової української школи та новий Державний стандарт початкової освіти.

         Упродовж вересня-листопада 2018 року відбулася очна сесія вчителів початкової школи Генічеського та Новотроїцького районів, які з 1 вересня 2019 року будуть навчати першокласників Нової української школи. Окрім того, усі педагоги проходять дистанційне навчання на платформі Ed-Era, яке доступне не лише для вчителів, але й для батьків. Дистанційний курс знайомить вчителів з новим Державним стандартом початкової освіти та методиками компетентнісного навчання.

         Особливості викладання навчальних предметів, складання розкладу, кооперативне навчання у формуванні соціальних навичок, креативне письмо, мета і цілі оцінювання в сучасній школі, маніпуляції з предметами, робота з LEGO… – з такими питаннями були ознайомлені учасники тренінгу під керівництвом регіональних тренерів НУШ  Царьонкової  Л. А., Густого О. М.

         Кожен день розпочинався презентацією ранкових зустрічей, які допоможуть сформувати колектив і створити дружню атмосферу. Різноманітні форми роботи під час проведених тренінгів були настільки цікавими, що всі учасники активно і невимушено працювали. А те, що вчителі пропустять стратегії та практики крізь власний досвід, дозволить їм по-новому підходити до викладання предметів.

         Підведення підсумків  очної сесії відбулося у формі засідання «круглого столу», під час якого за результатами навчання на трьох очних сесіях відбувся захист авторських розробок (проектів, ментальних карт, портфоліо, лепбуків, навчально-методичних розробок тощо). Це результат самостійної творчої діяльності вчителів, у процесі якої вони узагальнили, оновили та розширили набуті теоретичні знання, удосконалили практичні вміння з обраної теми, опанували інноваційні педагогічні технології, набули досвіду дослідницько-творчої роботи, обґрунтували модель власної діяльності, її результативність.

         Усі педагоги отримали сертифікати Комунального вищого навчального закладу «Херсонська академія неперервної освіти» про проходження курсів підвищення кваліфікації, які дають право вчителям викладати в перших класах Нової української школи.

         Навчання пройшло в цікавій,  невимушеній, затишній, пізнавальній атмосфері. Педагоги Генічеського та Новотроїцького районів висловили слова щирої подяки тренерам Нової української школи Густому Олександру та Царьонковій Любові за якісну підготовку та проведення навчання, адміністрації й колективу Генічеської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 4 Генічеської районної ради – за доброзичливість таорганізаціюочної сесії вчителів початкової школи.

You may also like...

Залишити відповідь