ІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад

Проведено ІІ (районний) етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з інформатики та географії

 10 листопада 2018 року на базі навчально-виховного комплексу «Гімназія – спеціалізована школа І ступеня з поглибленим вивченням іноземних мов» Генічеської районної ради Херсонської області»  стартував ІІ (районний) етап Всеукраїнських учнівських олімпіад, цього року його розпочато з географії та інформатики

Вітаємо переможця ІІ  (районного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з інформатики:

 ІІІ місце – Герасименка Олексія, учня 11 класу НВК «Генічеська школа І-ІІІ ступенів №3 – дошкільний навчальний заклад» Генічеської районної ради Херсонської області;

та переможців ІІ (районного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з географії:

8 клас

     I місце – Кухтіна Микиту, учня НВК «Гімназія – спеціалізована школа І ступеня з поглибленим вивченням іноземних мов» Генічеської районної ради Херсонської області;

   II місце – Клевцова Єгора, учня  Новогригорівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Генічеської районної ради Херсонської області;

    III місце – Очкур Наталію, ученицю  НВК «Генічеська школа І-ІІІ ступенів №3 – дошкільний навчальний заклад» Генічеської районної ради Херсонської області;

          – Турчину Дар`ю, ученицю Генічеської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 Генічеської районної ради Херсонської області

           – Синьковську Анастасію, ученицю Новоолексіївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 Генічеської районної ради Херсонської області.

9 клас

    І місце – Бєлік Софію, ученицю  Генічеської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 Генічеської районної ради Херсонської області;

    II місце – Латипову Евеліну, ученицю Щорсівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Генічеської районної ради Херсонської області;

     III  місце – Романенко Іллю, учня НВК «Гімназія – спеціалізована школа І ступеня з поглибленим вивченням іноземних мов» Генічеської районної ради Херсонської області;

10 клас

     I місце – Нікішичеву Вікторію, ученицю НВК «Генічеська школа І-ІІІ ступенів №3 – дошкільний навчальний заклад» Генічеської районної ради Херсонської області;

    II місце – Різченко Аміну, ученицю НВК «Гімназія – спеціалізована школа І ступеня з поглибленим вивченням іноземних мов» Генічеської районної ради Херсонської області;

               – Аленічева Дмитра учня Щасливцевської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Генічеської районної ради Херсонської області;

     III місце – Поліщука Григорія, учня Вищого професійного училища №17 м. Генічеськ Херсонської обласної ради;

11 клас

   ІІ місце  –  Пирогова Владислава учня НВК «Гімназія – спеціалізована школа І ступеня з поглибленим вивченням іноземних мов» Генічеської районної ради Херсонської області;

   ІІІ місце – Шеховцову Діану ученицю Щорсівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Генічеської районної ради Херсонської області;

               –  Божок Антоніну ученицю Привільненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Генічеської районної ради Херсонської області;

You may also like...

Залишити відповідь