ІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад

Проведено ІІ (районний) етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з економіки, фізики та російської мови

  17 листопада 2018 року на базі навчально-виховного комплексу «Гімназія – спеціалізована школа І ступеня з поглибленим вивченням іноземних мов» Генічеської районної ради Херсонської області»  відбувся ІІ (районний) етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з економіки, фізики та російської мови.

Вітаємо переможців ІІ(районного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з економіки:

10 клас

ІІІ місце – Мазунову Ольгу, ученицю 10 класу НВК «Гімназія – спеціалізована школа І ступеня з поглибленим вивченням іноземних мов» Генічеської районної ради Херсонської області (вчитель Пирогов І.А.);

11 клас

І місце – Пирогова Владислава, учня НВК «Гімназія – спеціалізована школа І ступеня з поглибленим вивченням іноземних мов» Генічеської районної ради Херсонської області (вчитель Пирогов І.А.);

ІІ місце – Редько Ксенію, ученицю Генічеської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 Генічеської районної ради Херсонської області (вчитель Ігнатенко В.І.);

             – Сакевич Анастасію, ученицю НВК «Генічеська школа І-ІІІ ступенів №3 – дошкільний навчальний заклад» Генічеської районної ради Херсонської області (вчитель Осьмак О.В.);

ІІІ місце – Ганчеву Анастасію, ученицю Новоолексіївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2 Генічеської районної ради Херсонської області (вчитель Лисенюк Н.В.);

– Ніколаєву Ірину, ученицю Новоолексіївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 Генічеської районної ради Херсонської області (вчитель Самойленко Н.В.);

– Черник Анастасію ученицю Фрунзенської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Генічеської районної ради Херсонської області (вчитель Подоляк С.М.).

Вітаємо переможців ІІ (районного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з фізики:

8клас

  I місце – Русака Ярослава, учня НВК «Генічеська школа І-ІІІ ступенів №3 – дошкільний навчальний заклад» Генічеської районної ради Херсонської області (вчитель Самойлова О.П.);

  II місце – Демчук Ольгу, ученицю  Генічеської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №4 Генічеської районної ради Херсонської області (вчитель Цуканова Н.П.);

           –  Чикалова Анатолія, учня Генічеської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 Генічеської районної ради Херсонської області (вчитель Кушакевич В.М.);

  III місце – Жаботинського Антона, учня  НВК «Гімназія – спеціалізована школа І ступеня з поглибленим вивченням іноземних мов» Генічеської районної ради Херсонської області (вчитель Цемашко Г.В.);

                 – Єрошенко Анастасію, ученицю Рівненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів  Генічеської районної ради Херсонської області (вчитель Францева С.Є.);   

9 клас

 І місце – Куліша Назара, учня Чонгарської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів  Генічеської районної ради Херсонської області (вчитель Чорна С.О.);

 II місце – Стрюченка Івана, учня Генічеської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 Генічеської районної ради Херсонської області (вчитель Кушакевич В.М.);

              –  Якушева Микиту, учня НВК «Генічеська школа І-ІІІ ступенів №3 – дошкільний навчальний заклад» Генічеської районної ради Херсонської області (вчитель Харітонова Г.І.);

 III  місце – Романенка Іллю, учня НВК «Гімназія – спеціалізована школа І ступеня з поглибленим вивченням іноземних мов» Генічеської районної ради Херсонської області (вчитель Цемашко Г.В.);

10 клас

 I місце – Міщенко Анастасію, ученицю Генічеської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1  Генічеської районної ради Херсонської області (вчитель Кушакевич В.М.);

II місце – Густого Діомида, учня НВК «Генічеська школа І-ІІІ ступенів №3 – дошкільний навчальний заклад» Генічеської районної ради Херсонської області (вчитель Самойлова О.П.);

III місце – Горенко Данієля, учня Догмарівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів   Генічеської районної ради Херсонської області (вчитель Тейфурова О.В.) ;

11 клас

 І місце – Єфремову Тетяну,  ученицю Петрівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів   Генічеської районної ради Херсонської області (вчитель Єфремова К.К.);

 ІІ місце  –  Коломійця Владислава,  учня Генічеської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1  Генічеської районної ради Херсонської області (вчитель Кушакевич В.М.);

               –  Герасименка Олексія, учня НВК «Генічеська школа І-ІІІ ступенів №3 – дошкільний навчальний заклад» Генічеської районної ради Херсонської області (вчитель Харітонова Г.І.);

ІІІ місце – Шарлай  Дар`ю,  ученицю Фрунзенської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Генічеської районної ради Херсонської області (вчитель Гриненко О.А.).

Вітаємо переможців ІІ (районного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з російської мови:

9 клас

І місце – Сузанську Дар`ю, ученицю Генічеської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1  Генічеської районної ради Херсонської області (вчитель Дзугань О.А.);

ІІ місце – Давидову Олену, ученицю Стрілківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Генічеської районної ради Херсонської області (вчитель Мікітенко Т.І.);

             –  Васіліке Дар’ю, ученицю Генічеської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №4  Генічеської районної ради Херсонської області  (вчитель Новосад О.Л.);

ІІІ місце – Жиздюк Анастасію, ученицю НВК «Гімназія – спеціалізована школа І ступеня з поглибленим вивченням іноземних мов» Генічеської районної ради Херсонської області (вчитель Толубець Г.О.);

10 клас

І місце – Алєничева Дмитра, учня Щасливцівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Генічеської районної ради Херсонської області ( вчитель Муследінова Д.Ф.);

ІІ місце –  Климчук Аліну, ученицю Новогригорівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Генічеської районної ради Херсонської області (вчитель Шапошник В.Г. );

ІІІ місце – Колбасенка Олександра, учня НВК «Гімназія – спеціалізована школа І ступеня з поглибленим вивченням іноземних мов» Генічеської районної ради Херсонської області (Козіна В.В.);

            – Золотухіну Софію, ученицю НВК «Генічеська школа І-ІІІ ступенів №3 – дошкільний навчальний заклад» Генічеської районної ради Херсонської області (вчитель МикитасьТ.Д.);

11 клас

І місце – Максименко Дар`ю, ученицю НВК «Генічеська школа І-ІІІ ступенів №3 – дошкільний навчальний заклад» Генічеської районної ради Херсонської області (вчитель Приходько Ж.Ж.);

ІІ місце – Литвиненко Софію, ученицю НВК «Гімназія – спеціалізована школа І ступеня з поглибленим вивченням іноземних мов» Генічеської районної ради Херсонської області (вчитель Козіна В.В.);

ІІІ місце – Ліпчевську Олександру,  ученицю Генічеської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1  Генічеської районної ради Херсонської області (вчитель Білан Н.В.);

               – Чамор Тетяну, ученицю Генічеської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №4  Генічеської районної ради Херсонської області (вчитель Новосад О.Л.).

You may also like...

Залишити відповідь