У Генічеському яслах-садку «Теремок»

У Генічеському яслах-садку «Теремок» пройшов семінар до Міжнародного Дня логопеда

      14 листопада 2018 року у Генічеському яслах – садку №17 «Теремок» відбувся семінар вихователів логопедичних груп у формі «Методичних посиденьок» з теми «Організація корекційно – відновлювальної роботи та шляхи подолання мовних недоліків у дітей дошкільного віку», який було присвячено Міжнародному дню логопеда. 

      Відкрили захід та побажали педагогам плідної роботи  завідувач закладу дошкільної освіти Валентина Кокуль, яка наголосила на важливості професії логопеда у розвитку та становленні мовлення дитини дошкільного віку та методист Генічеського районного методичного кабінету Ірина Пислар. 

      Вітальне слово для присутніх підготували діти старшої логопедичної групи «Сонячні промінчики», а  модератором заходу виступила методист Анжела  Дереза.

       На  семінарі  з доповіддю про етапи формування правильної звуковимови у дітей виступила логопед Інна Моісеєнко, яка  за допомогою практичного матеріалу розповіла про процес постановки звуків та розвитку лексико – граматичної сторони мовлення у дітей,  презентуючи  власні наробки, методичні посібники, наочні та дидактичні матеріали.

      Програма семінару, що поєднувала виступи та практичну роботу дала змогу  обговорити перспективи щодо подальшої взаємної роботи вихователів та спеціалістів з питань корекційно – відновлювальної роботи з дітьми у закладі.  Методичний захід відзначався використанням інноваційних форм роботи з педагогічними кадрами, атмосферою доброзичливості та співпраці.

You may also like...

Залишити відповідь