Відбулося методичне об’єднання

Відбулося методичне обєднання вихователів
закладів дошкільної освіти району

        16 листопада 2018 року на базі Павлівського дошкільного навчального закладу «Сонечко» Павлівської сільської ради відбулося засідання районного методичного об’єднання для вихователів закладів дошкільної освіти району з  теми «Робота з батьками в період адаптації дітей різновікової групи в закладі дошкільної  освіти»   На заході були присутні вихователі закладів дошкільної освіти Генічеського району,  методист Генічеського районного методичного кабінету Генічеської районної ради Ірина Пислар, батьки вихованців.

      Учасників методичного об’єднання привітала та побажала присутнім плідної праці завідувач Павлівського дошкільного закладу Олена Гаврилиця.

        Олена Арбузова, вихователь закладу,  презентувала систему роботи з батьками у формі батьківських зборів з елементами тренінгу на тему: «Адаптація дитини до дитячого садка».

        У ході роботи піднімалися  проблеми адаптаційного періоду, було розкрито риси портрету  сучасної дитини, обговорювались стилі виховання,  була представлена презентація «Адаптація дитини дошкільного віку».

        Також батькам були надані поради подолання кризових моментів під час перших днів відвідування дитиною   закладу дошкільної освіти.         Вихователі провели тренінгові ігри для батьків з дітьми для полегшення адаптації, представили інтерактивні форми роботи (метод «Казкотерапія», ігрові методи взаємодії з дитиною «Садочок мрії», застосовування елементів танцювальної та відео-терапії, релаксаційні ігри  з піском та водою.)    

        Педагогам надавалась можливість поділитися своїми думками, обговорити досягнення й недоліки, довести ефективність тих чи інших видів роботи. Вони не тільки висловлювали свої думки, але й обґрунтовували їх, були активні, вирішували усі питання, які перед ними ставилися.

        Робота методичного об’єднання проводилася з метою підвищення освітньо-професійного рівня та психолого-методичної компетентності педагогічних працівників та впровадження інноваційних технологій в роботі з батьками.

You may also like...

Залишити відповідь