Конкурс з української мови

Проведено ІІ (районний) етап XIX Міжнародного
конкурсу 
з української мови імені Петра Яцика

         24 листопада 2018 року на базі Генічеської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 Генічеської районної ради Херсонської області  проведено ІІ (районний) етап XIX Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика, у якому взяли участь учні 3-11 класів закладів загальної середньої освіти району.

Вітаємо переможців конкурсу:

        3 клас

I місце – Лебедєву Юлію, ученицю Генічеської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 Генічеської районної ради Херсонської області (вчитель Галка Н.М.);

II місце – Бандуру Яну, ученицю  НВК «Гімназія – спеціалізована школа І ступеня з поглибленим вивченням іноземних мов» Генічеської районної ради Херсонської області (вчитель Козіна Н.О.);

III місце – Кісельова Захара, учня  Новогригорівської  загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Генічеської районної ради Херсонської області (вчитель Дворянчик С.В).

        4 клас

І місце – Худякову Софію, ученицю  НВК «Гімназія – спеціалізована школа І ступеня з поглибленим вивченням іноземних мов» Генічеської районної ради Херсонської області (вчительЧванкова В.І.);

II місце – Шеремет Софію, ученицю Рівненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Генічеської районної ради Херсонської області (вчитель Федько Т.М.);

III  місце – Семенець Єріку, ученицю Генічеської загальноосвітньої школи І-ІІІ №1 ступенів Генічеської районної ради Херсонської області (вчитель Популях Н.А.);

Муц Наталію, ученицю НВК «Генічеська школа І-ІІІ ступенів №3 – дошкільний навчальний заклад» Генічеської районної ради Херсонської області (вчитель Богданова Ю.О.).

        5 клас

I місце – Левенець Євгенію, ученицю НВК «Гімназія – спеціалізована школа І ступеня з поглибленим вивченням іноземних мов» Генічеської районної ради Херсонської області (вчитель Гульчак А.В.);

II місце – Васильєву Анну, ученицю Фрунзенської  загальноосвітньої школи    І-ІІІ ступенів Генічеської районної ради Херсонської області (вчитель Глушко Н.А.);

III місце – Малиновську Яну, ученицю Новоолексіївської  загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 Генічеської районної ради Херсонської області (вчитель Гребенюк В.І.).

        6 клас

I місце – Зуєву Валерію, ученицю НВК «Гімназія – спеціалізована школа І ступеня  поглибленим вивченням іноземних мов» Генічеської районної ради Херсонської області (вчитель Золотарьова К.П.);

II місце – Семенець Домініку, ученицю Генічеської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 Генічеської районної ради Херсонської області (вчитель Зінурова Н.С.);

III місце – Колбасову Альону,  ученицю Фрунзенської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Генічеської районної ради Херсонської області (вчитель Шарлай Н.О.).

        7 клас

I місце – Сандовську Софію, ученицю Генічеської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 Генічеської районної ради Херсонської області (вчитель Осьмак В.В.);

II місце – Запорожченко Віолетту, ученицю НВК «Гімназія – спеціалізована школа І ступеня з поглибленим вивченням іноземних мов» Генічеської районної ради Херсонської області (вчитель Кутюк Б.В.);

ІІІ місце – Хутмерова Сулеймана, учня Партизанської  загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Генічеської районної ради Херсонської області (вчитель Халілова М.М.).

        8 клас

I місце – Турчину Дар’ю, ученицю Генічеської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 Генічеської районної ради Херсонської області (вчитель Осьмак В.В.);

II місце – Литвиненко Анастасію,  ученицю НВК «Гімназія – спеціалізована школа І ступеня з поглибленим вивченням іноземних мов» Генічеської районної ради Херсонської області (вчитель Кутюк Б.В.);

III місце – Демиденко Лідію, ученицю Генічеської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №4 Генічеської районної ради Херсонської області (вчитель Чумакова Н.В.).

        9 клас

I місце – Сузанську Дар’ю, ученицю Генічеської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 Генічеської районної ради Херсонської області (вчитель Ісадкова Н.В.);

II місце – Ярошевську Маргариту, ученицю НВК «Генічеська школа І-ІІІ ступенів №3 – дошкільний навчальний заклад» Генічеської районної ради Херсонської області (вчитель Довгалюк С.В.);

III місце – Веселову  Анастасію, ученицю Новогригорівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів  Генічеської районної ради Херсонської області (вчитель Пукаленко В.М.).

        10 клас

І місце – Притулу Тетяну, ученицю НВК «Гімназія – спеціалізована школа І ступеня з поглибленим вивченням іноземних мов» Генічеської районної ради Херсонської області (вчитель Гульчак А.В.);

ІІ місце – Івахненко Юлію, ученицю Фрунзенської  загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів  Генічеської районної ради Херсонської області (вчитель Шарлай Н.О.);

ІІІ місце – Милосьордову Юлію, ученицю Генічеської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 Генічеської районної ради Херсонської області (вчитель Зінурова Н.С.).

        11 клас

І місце – Белєхову Анну, ученицю НВК «Гімназія – спеціалізована школа І ступеня з поглибленим вивченням іноземних мов» Генічеської районної ради Херсонської області (вчитель Золотаренко А.В.);

ІІ місце – Васильчука Артема, учня Новоолексіївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 Генічеської районної ради Херсонської області (вчитель Тарасенко Н.І.);

ІІІ місце – Семенову Ксенію, ученицю НВК «Генічеська школа І-ІІІ ступенів №3 – дошкільний навчальний заклад» Генічеської районної ради Херсонської області (вчитель Малицька Г.О.).

You may also like...

Залишити відповідь