Олімпіади з історії, біології та інформаційних технологій

Проведено ІІ (районний) етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з історії, біології та інформаційних технологій

       24 листопада 2018 року на базі навчально-виховного комплексу «Гімназія – спеціалізована школа І ступеня з поглибленим вивченням іноземних мов» Генічеської районної ради Херсонської області»  відбувся ІІ (районний) етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з історії, біології та інформаційних технологій.

Вітаємо переможців ІІ(районного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії:

       8 клас

       ІІІ місце – Кравченко Наталію, ученицю НВК «Генічеська школа І-ІІІ ступенів №3 – дошкільний навчальний заклад» Генічеської районної ради Херсонської області (вчитель Вирвіхвіст Т.В.);

       ІІІ місце – Плохушко Еліну, ученицю Щасливцівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Генічеської районної ради Херсонської області (вчитель Тутова І.Д. )

       9 клас

       І місце – Асанова Ельдара, учня НВК «Гімназія – спеціалізована школа І ступеня з поглибленим вивченням іноземних мов» Генічеської районної ради Херсонської області (вчитель Федосова О.А.);

       ІІ місце – Муследінова Аліма, учня Щасливцівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Генічеської районної ради Херсонської області (вчитель Тутова І.Д.);

       ІІІ місце – Стремського Станіслава, учня Новоолексіївської  загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 Генічеської районної ради Херсонської області (вчитель Гуляєв О.В.)

       10 клас

       ІІІ місце – Кошелєву Кароліну, ученицю Генічеської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 4 Генічеської районної ради Херсонської області (вчитель Філенкова М.М.);

               – Нікішечеву Вікторію, ученицю НВК «Генічеська школа І-ІІІ ступенів №3 – дошкільний навчальний заклад» Генічеської районної ради Херсонської області (вчитель Добролюбова М.Е.);

               – Потапову Софію, ученицю Новодмитрівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів  Генічеської районної ради Херсонської області (вчитель Пилип`як В.А.)

       11 клас

       І місце – Котлярову Катерину, ученицю НВК «Гімназія – спеціалізована школа І ступеня з поглибленим вивченням іноземних мов» Генічеської районної ради Херсонської області (вчитель Федосова О.А);

ІІ місце – Ковальову Ніколь, ученицю Щасливцівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 Генічеської районної ради Херсонської області (вчитель Тутова І.Д.);

       ІІІ місце – Новосельцеву Оксану, ученицю Генічеської  загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 4 Генічеської районної ради Херсонської області (вчитель Філенкова М.М)

Вітаємо переможців ІІ (районного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології:

       8 клас

       IІ місце – Синьковську Анастасію, ученицю Новоолексіївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2 Генічеської районної ради Херсонської області (вчитель Остапенко Т.М.);

       III місце – Карпенко Мілану, ученицю  Генічеської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 Генічеської районної ради Херсонської області (вчитель Зибіна В.Л.)           

       9 клас

       І місце – Латипову Евеліну, ученицю Щорсівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів  Генічеської районної ради Херсонської області (вчитель Стасевич І.С.);

 II місце – Кривицьку Анастасію, ученицю Генічеської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 Генічеської районної ради Херсонської області (вчитель Зибіна В.Л.);

       III  місце – Романенка Іллю, учня НВК «Гімназія – спеціалізована школа І ступеня з поглибленим вивченням іноземних мов» Генічеської районної ради Херсонської області (вчитель Густа І.А.)

       10 клас

       IІ місце – Різченко Аліну, ученицю НВК «Гімназія – спеціалізована школа І ступеня з поглибленим вивченням іноземних мов» Генічеської районної ради Херсонської області (вчитель Густа І.А.);

IIІ місце – Алєничева Дмитра, учня Щасливцівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Генічеської районної ради Херсонської області ( вчитель Косова Г.О.);

              – Чернобильського Дениса, учня Павлівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів   Генічеської районної ради Херсонської області (вчитель Дудка В.М.) ;

            – Белічка Микиту, учня Фрунзенської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Генічеської районної ради Херсонської області (вчитель Кобець Т.Д.);

  • Лопушанського Пилипа, учня Новоолексіївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2 Генічеської районної ради Херсонської області (вчитель Остапенко Т.М.)

       11 клас

       І місце – Ганчеву Анастасію,  ученицю Новоолексіївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів   Генічеської районної ради Херсонської області (вчитель Остапенко Т.М..);

       ІІ місце  –  Жадан Валентину,  ученицю НВК «Гімназія – спеціалізована школа І ступеня з поглибленим вивченням іноземних мов» Генічеської районної ради Херсонської області (вчитель Густа І.А.);             

       ІІІ місце – Семенюк  Дар`ю,  ученицю Щорсівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Генічеської районної ради Херсонської області (вчитель Стасевич І.С.);

          – Радченко Вікторію, ученицю Генічеської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 Генічеської районної ради Херсонської області (вчитель Зибіна В.Л.).

Вітаємо переможців ІІ (районного) етапу Всеукраїнських учнівської олімпіади з інформаційних технологій:

       8 клас

       І місце – Тернавську Валерію, ученицю НВК «Генічеська школа І-ІІІ ступенів №3 – дошкільний навчальний заклад» Генічеської районної ради Херсонської області (вчитель Каламбет Ю.О.);

       ІІ місце – Демчук Ольгу, ученицю ученицю Генічеської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №4  Генічеської районної ради Херсонської області (вчитель Мацків Н.В.);

          – Туманова Миколу, учня  Догмарівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Генічеської районної ради Херсонської області (вчитель Циба Н.Г.);

ІІІ місце – Жаботинського Антона, учня НВК «Гімназія – спеціалізована школа І ступеня з поглибленим вивченням іноземних мов» Генічеської районної ради Херсонської області (вчитель Кравець Т.О.); 

             – Перепросову Вікторію, ученицю Генічеської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1  Генічеської районної ради Херсонської області  (вчитель Гульчак Є.А.);

        – Шакуна  Дмитра, учня Фрунзенської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Генічеської районної ради Херсонської області ( вчитель Гриненко В.О.).

       9 клас

       І місце – Русака Ярослава, учня НВК «Генічеська школа І-ІІІ ступенів №3 – дошкільний навчальний заклад» Генічеської районної ради Херсонської області (вчитель Каламбет Ю.О.);

ІІ місце – Кадкову Олександру, ученицю Генічеської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1  Генічеської районної ради Херсонської області (вчитель Гульчак Є.А);

               –  Купаєву Сніжану,  ученицю Новоолексіївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2  Генічеської районної ради Херсонської області  (вчитель Марисюк Ю.С.);

ІІІ місце – Паська Олексія, учня Генічеської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 4  Генічеської районної ради Херсонської області (вчитель Мацків Н.В.);

        – Колбасова  Володимира, учня Фрунзенської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Генічеської районної ради Херсонської області ( вчитель Гриненко В.О.);

        –  Корженка Ярослава, учня НВК «Гімназія – спеціалізована школа І ступеня з поглибленим вивченням іноземних мов» Генічеської районної ради Херсонської області (вчитель Кудряшова С.С.).

10 клас

       І місце – Платонова Іллю, учня НВК «Гімназія – спеціалізована школа І ступеня з поглибленим вивченням іноземних мов» Генічеської районної ради Херсонської області (Кравець  Т. О.);

       ІІ місце –  Заїченка Юрія, учня  Фрунзенської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Генічеської районної ради Херсонської області ( вчитель Гриненко В.О.);

              –  Густого Діомида, учня НВК «Генічеська школа І-ІІІ ступенів №3 – дошкільний навчальний заклад» Генічеської районної ради Херсонської області (вчитель Каламбет Ю.О.);

       ІІІ місце – Ілюшина Ігора, учня Сокологірненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Генічеської районної ради Херсонської області (Сидорчук О. Ю.);

       – Сажнєва Станіслава, учня  Генічеської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1  Генічеської районної ради Херсонської області (вчитель Гульчак Є.А.);

        – Сиротюка Володимира, учня Новогригорівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів   Генічеської районної ради Херсонської області (вчитель Гармаш М.О.)

       11 клас

       І місце – Пирогова Владислава,  учня НВК «Гімназія – спеціалізована школа І ступеня з поглибленим вивченням іноземних мов» Генічеської районної ради Херсонської області (вчитель Кудряшова С.С.);

       ІІ місце – Білоусову Ірину, ученицю Генічеської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 Генічеської районної ради Херсонської області (вчитель Шликова О.В.);

        – Мінаєва Владислава, учня НВК «Генічеська школа І-ІІІ ступенів №3 – дошкільний навчальний заклад» Генічеської районної ради Херсонської області (вчитель Каламбет Ю.О.);

ІІІ місце – Ступакова Кирила,  учня Чонгарської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Генічеської районної ради Херсонської області (вчитель Петровська Н.М.);

               –  Фролова Владислава, учня Фрунзенської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів   Генічеської районної ради Херсонської області (вчитель Гриненко В.О.);

               – Черноус Станіслава, учня Озерянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів   Генічеської районної ради Херсонської області (вчитель Левандовська-Черноус Я.М.).

You may also like...

Залишити відповідь