Результати Всеукраїнських учнівських олімпіад

Проведено ІІ (районний) етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з обслуговуючої та технічної праці, математики та основ правознавства

       24 листопада 2018 року на базі навчально-виховного комплексу «Генічеська школа І-ІІІ ступенів №3 – дошкільний навчальний заклад» Генічеської районної ради Херсонської області відбувся ІІ (районний) етап Всеукраїнських учнівських олімпіад  з трудового навчання, математики та основ правознавства. Вітаємо переможців ІІ(районного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з обслуговуючої праці:

       9 клас

   ІІ місце – Кащавцеву Юлію, ученицю НВК «Генічеська школа І-ІІІ ступенів №3 – дошкільний навчальний заклад» Генічеської районної ради Херсонської області (вчитель Федотова О. М.);

   ІІІ місце – Іванів Оксану, ученицю НВК «Гімназія – спеціалізована школа І ступеня з поглибленим вивченням іноземних мов» Генічеської районної ради Херсонської області (вчитель Корнійчук І.В.)

       11 клас

   ІІ місце – Доляновську Анастасію, ученицю НВК «Генічеська школа І-ІІІ ступенів №3 – дошкільний навчальний заклад» Генічеської районної ради Херсонської області (вчитель Федотова О. М.);

   ІІІ місце – Федорову Дар´ю, ученицю НВК «Гімназія – спеціалізована школа І ступеня з поглибленим вивченням іноземних мов» Генічеської районної ради Херсонської області (вчитель Корнійчук І.В.)

Вітаємо переможців ІІ(районного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з технічної праці:

       9 клас

   І місце – Зюзіна Олександра, учня НВК «Гімназія – спеціалізована школа І ступеня з поглибленим вивченням іноземних мов» Генічеської районної ради Херсонської області (вчитель Лоза І.О.);

   ІІ місце – Місяця Сергія, учня Генічеської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №4 Генічеської районної ради Херсонської області  (вчитель Примачко В.А.);

   ІІІ місце – Ткаченка Артема, учня НВК «Генічеська школа І-ІІІ ступенів №3 – дошкільний навчальний заклад» Генічеської районної ради Херсонської області (вчитель Оберемченко В.Ф.);

       11 клас

   І місце – Шавшина Віталія, учня НВК «Генічеська школа І-ІІІ ступенів №3 – дошкільний навчальний заклад» Генічеської районної ради Херсонської області (вчитель Оберемченко В.Ф.);

   ІІ місце – Шеховцова Тимура, учня Генічеської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1  Генічеської  районної  ради  Херсонської області  (вчитель Зарапін М.В.);

   ІІІ місце – Панкова Микиту, учня Генічеської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №4 Генічеської районної ради Херсонської області  (вчитель Примачко В.А.);

   ІІІ місце – Остащука Данила, учня НВК «Гімназія – спеціалізована школа І ступеня з поглибленим вивченням іноземних мов» Генічеської районної ради Херсонської області (вчитель Лоза І.О.)

Вітаємо переможців ІІ (районного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики:

       6 клас

   IІ місце – Кляшка Максима, учня  НВК «Гімназія – спеціалізована школа І ступеня з поглибленим вивченням іноземних мов» Генічеської районної ради Херсонської області (вчитель Ніколаєнко О.М.);

III місце – Карпенка Микиту, учня НВК «Генічеська школа І-ІІІ ступенів №3 – дошкільний навчальний заклад» Генічеської районної ради Херсонської області (вчитель Дарморез А.В.)

       7 клас

   І місце – Золоторенко Софію,  ученицю НВК «Гімназія – спеціалізована школа І ступеня з поглибленим вивченням іноземних мов» Генічеської районної ради Херсонської області (вчитель Неймет І.В.);

   II місце – Конотопа Тимура, учня НВК «Генічеська школа І-ІІІ ступенів №3 – дошкільний навчальний заклад» Генічеської районної ради Херсонської області (вчитель Пасекіна Л.О.);

   III  місце – Кулика Даніїла,    учня  Щасливцівської  загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів  Генічеської  районної  ради  Херсонської  області (вчитель Жеріхова Ю.В.)

       8 клас

   I місце – Русака Ярослава, учня НВК «Генічеська школа І-ІІІ ступенів №3 – дошкільний навчальний заклад» Генічеської районної ради Херсонської області (вчитель Дарморез А.В.);

   IIІ місце – Жаботинського Антона,  учня  НВК «Гімназія – спеціалізована школа І ступеня з поглибленим вивченням іноземних мов» Генічеської районної ради Херсонської області (вчитель Семенець Н.О.);           

   ІІІ місце – Голякова Микиту, учня Генічеської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1   Генічеської районної ради Херсонської області (вчитель Сафронова Л.О.)

       9 клас

   IІ місце – Паська Олексія, учня Генічеської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №4   Генічеської районної ради Херсонської області  (вчитель Мацків Н.В.) ;

   IIІ місце – Якушева Микиту,  учня НВК «Генічеська школа І-ІІІ ступенів №3 – дошкільний навчальний заклад» Генічеської районної ради Херсонської області (вчитель Ольховська Н.В.);          

   ІІІ місце – Романенка Іллю, учня  НВК «Гімназія – спеціалізована школа І ступеня з поглибленим вивченням іноземних мов» Генічеської районної ради Херсонської області (вчитель Неймет І.В.)         

       10 клас

   IІ місце – Велігодського Сергія,  учня НВК «Генічеська школа І-ІІІ ступенів №3 – дошкільний навчальний заклад» Генічеської районної ради Херсонської області (вчитель Дарморез А.В.);

   IIІ місце – Галича Івана,  учня Генічеської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1   Генічеської районної ради Херсонської області (вчитель Сафронова Л.О.)

       11 клас

   ІІ місце – Герасименка Олексія, учня НВК «Генічеська школа І-ІІІ ступенів №3 – дошкільний навчальний заклад» Генічеської районної ради Херсонської області (вчитель Ольховська Н.В.);

   ІІІ місце – Ісмаїлову Єву, учня  НВК «Гімназія – спеціалізована школа І ступеня з поглибленим вивченням іноземних мов» Генічеської районної ради Херсонської області (вчитель Неймет І.В.)          

Вітаємо переможців ІІ (районного) етапу Всеукраїнських учнівської олімпіади з основ правознавства:

       9 клас

   І місце – Муследінова Аліма, учня Щасливцівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Генічеської районної ради Херсонської області (вчитель Тутова І.Д.);

   ІІ місце – Меркушеву Аліну, ученицю НВК «Гімназія – спеціалізована школа І ступеня з поглибленим вивченням іноземних мов» Генічеської районної ради Херсонської області (вчитель Бондарева Г.Д.);                          

   ІІІ місце – Кібенко Марію, ученицю Генічеської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 4  Генічеської районної ради Херсонської області (вчитель Стецька А.В.);

   ІІІ  місце – Ісадкову Олександру, ученицю Генічеської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1  Генічеської районної ради Херсонської області (вчитель Царьонкова Ж.С.)

       10 клас

   І місце – Ведуту Вікторію, ученицю НВК «Гімназія – спеціалізована школа І ступеня з поглибленим вивченням іноземних мов» Генічеської районної ради Херсонської області (вчитель Бондарева Г.Д.); 

   ІІ місце – Єрещенко Олену, ученицю  НВК «Генічеська школа І-ІІІ ступенів №3 – дошкільний навчальний заклад» Генічеської районної ради Херсонської області (вчитель Вівтаник О.Б.);

   ІІІ місце – Кошелєву Кароліну, ученицю Генічеської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 4  Генічеської районної ради Херсонської області (вчитель Стецька А.В.)

       11 клас

   І місце – Котлярову Катерину, ученицю НВК «Гімназія – спеціалізована школа І ступеня з поглибленим вивченням іноземних мов» Генічеської районної ради Херсонської області (вчитель Бондарева Г.Д.);

ІІ місце – Ковальову Ніколь, ученицю Щасливцівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Генічеської районної ради Херсонської області (вчитель Тутова І.Д.);

   ІІІ місце – Андрієвську Евеліну, ученицю Генічеської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 4  Генічеської районної ради Херсонської області (вчитель Стецька А.В.)

You may also like...

Залишити відповідь