«Дервіза байрам»

Свято «Дервіза байрам» у Новоолексіївському
ясла-садку «Джерельце»

        Одним із завдань дошкільної освіти є виховання у дітей любові до України, шанобливого ставлення до родини, поваги до народних традицій і звичаїв,  рідної мови, національних цінностей народу. Немає такого народу, який не пишався б своїми святами. Для кримських татар таким  святом є «Дервиза»- свято врожаю і родючості .
        30 листопада 2018 року у Новоолексіївському ясла-садку № 20 «Джерельце»  у групі з вивченням кримськотатарської мови «Мєлєвше» було проведено  свято «Дервиза байрам», на яке зібралось багато гостей.
        Вихованці закладу  порадували присутніх піснями та хороводами,   віршами на кримськотатарській мові, а також показали свою танцювальну майстерність. Особливо запам’ятався та зачарував присутніх кримськотатарський танок «Тим-тим» у виконанні юних вихованців  під керівництвом музичного керівника Леннари Мустафаєвої.
        Свято  в дитячому садочку «Джерельце» пройшло цікаво і незвично, було наповнене позитивними емоціями та яскравими кольорами.
        Наприкінці заходу усі присутні подякували маленьким артистам гучними оплесками і побажали педагогічному колективу й надалі  виховувати своїх вихованців у дусі  патріотизму та любові до Батьківщини.

You may also like...

Залишити відповідь