Результати олімпіад  з іноземних мов та хімії

Проведено ІІ (районний) етап Всеукраїнських учнівських олімпіад  з іноземних мов, хімії

       08 грудня 2018 року на базі навчально-виховного комплексу «Гімназія – спеціалізована школа І ступеня з поглибленим вивченням іноземних мов» Генічеської районної ради Херсонської області відбувся ІІ (районний) етап Всеукраїнських учнівських олімпіад  з іноземних мов,  хімії. Вітаємо переможців ІІ (районного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мови:

       8 клас

       І місце – Русака Ярослава, учня НВК «Генічеська школа І-ІІІ ступенів №3 – дошкільний навчальний заклад» Генічеської районної ради Херсонської області (вчитель Коваленко О.В.);

       II  місце – Смолярова  Марка,  учня  Щасливцівської  загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів  Генічеської  районної  ради  Херсонської  області (вчитель Веселова Х.С. );

       ІІІ місце – Сац  Івана, учня  НВК «Гімназія – спеціалізована школа І ступеня з поглибленим вивченням іноземних мов» Генічеської районної ради Херсонської області (вчитель Чорновол Т.І.)

       9 клас

       І місце – Кісельову Альону, ученицю НВК «Генічеська школа І-ІІІ ступенів №3 – дошкільний навчальний заклад» Генічеської районної ради Херсонської області (вчитель Кащавцева Ю.А.);

       ІІ місце – Радченко Анастасію, ученицю НВК «Гімназія – спеціалізована школа І ступеня з поглибленим вивченням іноземних мов» Генічеської районної ради Херсонської області (вчитель Чорновол Т.І.);

       ІІІ місце – Толчеву Ольгу, ученицю Генічеської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 Генічеської районної ради Херсонської області  (вчитель Підкоритова К.В.);

       ІІІ місце – Асанову Гайде, ученицю Фрунзенської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Генічеської районної ради Херсонської області  (вчитель        Булгакова Р.М.)

10 клас

       І місце – Тарлецьку Вікторію, ученицю НВК «Генічеська школа І-ІІІ ступенів №3 – дошкільний навчальний заклад» Генічеської районної ради Херсонської області (вчитель Коваленко О.В.);

       ІІ місце – Белічка Микиту, учня Фрунзенської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Генічеської районної ради Херсонської області  (вчитель        Фомичова О.М.);

       ІІ місце – Притулу Тетяну, ученицю НВК «Гімназія – спеціалізована школа І ступеня з поглибленим вивченням іноземних мов» Генічеської районної ради Херсонської області (вчитель Навальна Н.В.);

       ІІІ місце – Піжук Марію, ученицю Генічеської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 Генічеської районної ради Херсонської області  (вчитель Підкоритова К.В.)

       11 клас

       І місце – Бєлєхову Анну , ученицю  НВК «Гімназія – спеціалізована школа І ступеня з поглибленим вивченням іноземних мов» Генічеської районної ради Херсонської області (вчитель Чорновол Т.І.);

       ІІ місце – Герасименка Олексія, учня НВК «Генічеська школа І-ІІІ ступенів №3 – дошкільний навчальний заклад» Генічеської районної ради Херсонської області (вчитель Коваленко О.В.);

       IІ місце – Петрушину Олександру, ученицю Новоолексіївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 Генічеської районної ради Херсонської області  (вчитель Іванова Л.М.) ;

       ІІІ місце – Ліпчевську Олександру, ученицю Генічеської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 Генічеської районної ради Херсонської області  (вчитель Підкоритова К.В.);

       ІІІ місце – Каранду Вадима, учня Озерянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Генічеської районної ради Херсонської області  (вчитель Косова Н.О.);

       ІІІ місце – Семенюк Дар´ю, ученицю  Щорсівської  загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Генічеської районної ради Херсонської області  (вчитель Мороз Л.В.)

Вітаємо переможців ІІ(районного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з німецької мови:

       8 клас

       І місце – Черчевича Іллю, учня  НВК «Гімназія – спеціалізована школа І ступеня з поглибленим вивченням іноземних мов» Генічеської районної ради Херсонської області (вчитель Рябошлик Ю.Г.);

       ІІ місце – Соколову Анастасію, ученицю НВК «Генічеська школа І-ІІІ ступенів №3 – дошкільний навчальний заклад» Генічеської районної ради Херсонської області (вчитель Санькова В.Г.);

       ІІІ місце – Чабанюк Альбіну, ученицю  Сокологірненської  загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Генічеської районної ради Херсонської області  (вчитель Зюмкіна Ж.В.)

       9 клас

       ІІ місце – Романенка Іллю, учня  НВК «Гімназія – спеціалізована школа І ступеня з поглибленим вивченням іноземних мов» Генічеської районної ради Херсонської області (вчитель Рябошлик Ю.Г.);

       ІІ місце – Мудрак Яну, ученицю  Плавської  загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Генічеської районної ради Херсонської області  (вчитель Зюмкіна Ж.В.);

       ІІІ місце – Бєлічко Ольгу, ученицю НВК «Генічеська школа І-ІІІ ступенів №3 – дошкільний навчальний заклад» Генічеської районної ради Херсонської області (вчитель Санькова В.Г.)

       10 клас

       ІІІ місце – Іванів Оксану, ученицю  НВК «Гімназія – спеціалізована школа І ступеня з поглибленим вивченням іноземних мов» Генічеської районної ради Херсонської області (вчитель Головко Ю.Г.)

       11 клас

       І місце – Сакевич Анастасію, ученицю НВК «Генічеська школа І-ІІІ ступенів №3 – дошкільний навчальний заклад» Генічеської районної ради Херсонської області (вчитель Санькова В.Г.);

       ІІ місце – Черняєву Анастасію, ученицю НВК «Генічеська школа І-ІІІ ступенів №3 – дошкільний навчальний заклад» Генічеської районної ради Херсонської області (вчитель Санькова В.Г.);

       ІІ місце – Іванову Катерину, ученицю НВК «Генічеська школа І-ІІІ ступенів №3 – дошкільний навчальний заклад» Генічеської районної ради Херсонської області (вчитель Санькова В.Г.);

       ІІІ місце – Зверяк Євгенію, ученицю  Фрунзенської  загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Генічеської районної ради Херсонської області  (вчитель Булгакова Р.М.)

Вітаємо переможців ІІ (районного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії:

       7 клас

       І місце – Золотаренко Софію,  ученицю НВК «Гімназія – спеціалізована школа І ступеня з поглибленим вивченням іноземних мов» Генічеської районної ради Херсонської області (вчитель Кудряшова О.О.);

       II місце – Конотопа Тимура, учня НВК «Генічеська школа І-ІІІ ступенів №3 – дошкільний навчальний заклад» Генічеської районної ради Херсонської області (вчитель Мустафаєва Н.Т.);

       III  місце – Бондара Євгена,    учня  Новогригорівської  загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів  Генічеської  районної  ради  Херсонської  області (вчитель Курасова М.Ю.);

       ІІІ місце – Сірмона Дмитра, учня  Генічеської  загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 Генічеської районної ради Херсонської області  (вчитель Шароварова С.П.)

       8 клас

       I місце – Тернавську Валерію, ученицю НВК «Генічеська школа І-ІІІ ступенів №3 – дошкільний навчальний заклад» Генічеської районної ради Херсонської області (вчитель Мустафаєва Н.Т.);

       ІІ місце – Остапчук Валерію, ученицю  Генічеської  загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 Генічеської районної ради Херсонської області  (вчитель Шароварова С.П.);

       ІІ місце – Криніну Валерію, ученицю  Генічеської  загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 4 Генічеської районної ради Херсонської області  (вчитель Мацків І.І.);

ІІІ місце – Бушлю Валерію, ученицю  Чонгарської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Генічеської районної ради Херсонської області  (вчитель Петросян А.С.);

       ІІІ місце – Єрошенко Анастасію, ученицю  Рівненської  загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Генічеської районної ради Херсонської області  (вчитель Гапшенко М.М.);

       ІІІ місце – Синьковську Анастасію, ученицю  Новоолексіївської  загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 Генічеської районної ради Херсонської області  (вчитель Куліш А.В.)

       9 клас

       I місце – Козлова Владислава, учня  НВК «Генічеська школа І-ІІІ ступенів №3 – дошкільний навчальний заклад» Генічеської районної ради Херсонської області (вчитель Мустафаєва Н.Т.);

       ІІ місце – Асанова Ельдара,  учня НВК «Гімназія – спеціалізована школа І ступеня з поглибленим вивченням іноземних мов» Генічеської районної ради Херсонської області (вчитель Кудряшова О.О.);

       ІІІ місце – Паська Олексія, учня  Генічеської  загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 4 Генічеської районної ради Херсонської області  (вчитель Мацків І.І.);

       ІІІ місце – Метельського Олександра, учня  Новоолексіївської  загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 Генічеської районної ради Херсонської області  (вчитель Люманова М.Р.)

       10 клас

       IІ місце – Нікішичеву Вікторію, ученицю  НВК «Генічеська школа І-ІІІ ступенів №3 – дошкільний навчальний заклад» Генічеської районної ради Херсонської області (вчитель Мустафаєва Н.Т.);

       ІІ місце – Бекірову Аміну, ученицю  Новоолексіївської  загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 Генічеської районної ради Херсонської області  (вчитель Люманова М.Р.);

       ІІІ місце – Алєничева Дмитра, учня  Щасливцівської  загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Генічеської районної ради Херсонської області  (вчитель Солов´янчик Н.Ю.);

       ІІІ місце – Галича Івана, учня  Генічеської  загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 Генічеської районної ради Херсонської області  (вчитель Шароварова С.П.);

       ІІІ місце – Короля Миколу,  учня  НВК «Гімназія – спеціалізована школа І ступеня з поглибленим вивченням іноземних мов» Генічеської районної ради Херсонської області (вчитель Кудряшова О.О.);

       ІІІ місце – Шевчика Дениса, учня  Новоолексіївської  загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 Генічеської районної ради Херсонської області  (вчитель Куліш А.В.)

       11 клас

       IІ місце – Козій Аліну, ученицю  НВК «Генічеська школа І-ІІІ ступенів №3 – дошкільний навчальний заклад» Генічеської районної ради Херсонської області (вчитель Мустафаєва Н.Т.);

       ІІ місце – Осташевську Роксолану,  ученицю  НВК «Гімназія – спеціалізована школа І ступеня з поглибленим вивченням іноземних мов» Генічеської районної ради Херсонської області (вчитель Кудряшова О.О.);

       ІІІ місце – Васильчука Артема, учня  Новоолексіївської  загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 Генічеської районної ради Херсонської області  (вчитель Куліш А.В.);

       ІІІ місце – Чамор Тетяну, ученицю  Генічеської  загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 4 Генічеської районної ради Херсонської області  (вчитель Мацків І.І.);

       ІІІ місце – Радченко Вікторію, ученицю  Генічеської  загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 Генічеської районної ради Херсонської області  (вчитель Шароварова С.П.);

       ІІІ місце – Бекірову Софіє, ученицю  Щасливцівської  загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Генічеської районної ради Херсонської області  (вчитель Солов´янчик Н.Ю.)

You may also like...

Залишити відповідь