Підвищення кваліфікації

Підвищення кваліфікації заступників директорів з навчально-виховної роботи закладів загальної середньої освіти

       З 3 по 8 грудня 2018 року на базі Комунального вищого навчального закладу «Херсонська академія неперервної освіти» Херсонської обласної ради організовано та проведено тренінги для підвищення кваліфікації заступників директорів закладів загальної середньої освіти з навчально-виховної роботи в початкових класах відповідно до Концепції «Нова українська школа».

       Захід організовано на виконання Розпорядження Кабінету Міністрів України від 17 січня 2018 року за №17-р, Наказу Міністерства освіти і науки України від 15 січня 2018 року №34, відповідно до Плану заходів на 2017-2029 роки із запровадження Концепції реалізації державної політики у сфері реформування загальної середньої освіти «Нова українська школа», затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 13 грудня 2017 року за № 903-р.

       Зміст програми навчання заступників директорів закладів загальної  середньої освіти з навчально-виховної роботи в початкових класах мав практичну спрямованість. Лекції та практичні заняття проведено відповідно до Типової освітньої програми організації та проведення підвищення кваліфікації педагогічних працівників закладами післядипломної педагогічної освіти за участі тренерів та тренерів-педагогів Комунального вищого навчального закладу «Херсонська академія неперервної освіти».

       На заняття було запрошено також педагогів-практиків, які пройшли навчання за відповідною програмою, серед них Густий Олександр Миколайович, тренер Нової української школи, вчитель початкових класів Генічеської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Генічеської районної ради.  Було ознайомлено слухачів з  оновленими аспектами  практичної реалізації завдань Державного стандарту початкової освіти відповідно до основних напрямів державної політики в галузі освіти.

       У навчанні взяли участь 25 заступників директорів з навчально-виховної роботи закладів загальної середньої освіти Генічеського району, які отримали відповідні сертифікати.  Усі учасники тренінгів дійшли висновку, що такі практичні зустрічі дали можливість заступникам директорів з навчально-виховної роботи більш детальніше ознайомитися з управлінськими аспектами реалізації Концепції «Нова українська школа» через опанування новітніми практиками, технологіями, методиками, формами, методами професійної діяльності на засадах інноваційних освітніх підходів.

                

                                                                               За інформацією відділу освіти

You may also like...

Залишити відповідь