Олімпіади з української мови, астрономії та екології

Проведено ІІ (районний) етап Всеукраїнських учнівських олімпіад  з української мови, астрономії та екології

      15 грудня 2018 року на базі навчально-виховного комплексу «Гімназія-спеціалізована школа І ступеня з поглибленим вивченням іноземних мов»  Генічеської районної ради Херсонської області відбувся ІІ (районний) етап Всеукраїнських учнівських олімпіад  з української мови, астрономії та екології. Вітаємо переможців ІІ(районного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови:

      7 клас

      ІІ місце – Сандовську Софію, ученицю Генічеської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 Генічеської районної ради Херсонської області  (вчитель Осьмак В.В.);

      ІІ місце – Запорожченко Віолетту, ученицю НВК «Гімназія – спеціалізована школа І ступеня з поглибленим вивченням іноземних мов» Генічеської районної ради Херсонської області (вчитель Кутюк Б.В.);

      ІІІ місце – Грекову Аріну, ученицю Генічеської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №4 Генічеської районної ради Херсонської області (вчитель Кобенко Н.А.);

      ІІІ місце – Шкапяк Вікторію, ученицю Стокопанівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Генічеської районної ради Херсонської області (Ющенко А.В.)

      8 клас

      ІІ місце – Литвиненко Анастасію, ученицю НВК «Гімназія – спеціалізована школа І ступеня з поглибленим вивченням іноземних мов» Генічеської районної ради Херсонської області (вяитель Кутюк Б.В);

      ІІІ місце – Русака Ярослава, учня НВК «Генічеська школа І-ІІІ ступенів №3 – дошкільний навчальний заклад» Генічеської районної ради Херсонської області (вчитель Довголюк С.В.);

      ІІІ місце – Турчину Дар´ю, ученицю Генічеської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 Генічеської районної ради Херсонської області (вчитель Осьмак В.В.)

      9 клас

      ІІ місце – Сузанську Дар´ю, ученицю Генічеської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 Генічеської районної ради Херсонської області (вчитель Ісадкова Н.В.);

      ІІІ місце – Веселову Анастасію, ученицю Новогригорівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Генічеської районної ради Херсонської області (вчитель Пукаленко В.М.);

      ІІІ місце – Асанова Ельдара, учня  НВК «Гімназія – спеціалізована школа І ступеня з поглибленим вивченням іноземних мов» Генічеської районної ради Херсонської області (вчитель Золотаренко А.В.)

      10 клас

      І місце – Густого Діомида, учня НВК «Генічеська школа І-ІІІ ступенів №3 – дошкільний навчальний заклад» Генічеської районної ради Херсонської області (вчитель Малицька Г.О.);

      ІІ місце – Нікішичеву Вікторію, ученицю НВК «Генічеська школа І-ІІІ ступенів №3 – дошкільний навчальний заклад» Генічеської районної ради Херсонської області (вчитель Малицька Г.О.);

      ІІ місце – Белічка Нікіту – учня Фрунзенської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Генічеської районної ради Херсонської області (вчитель Шарлай Н.О.);

      ІІІ місце – Алєнічева Дмитра, учня Щасливцівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Генічеської районної ради Херсонської області (вчитель Асатрян К.С.)

      ІІІ місце – Притулу Тетяну, ученицю НВК «Гімназія – спеціалізована школа І ступеня з поглибленим вивченням іноземних мов» Генічеської районної ради Херсонської області (вчитель Гульчак А.В.)

      11 клас

      І місце – Котлярову Катерину, ученицю НВК «Гімназія – спеціалізована школа І ступеня з поглибленим вивченням іноземних мов» Генічеської районної ради Херсонської області (вчитель Золотаренко А.В.);

      ІІ місце – Шарлай Дар´ю, ученицю Фрунзенської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Генічеської районної ради Херсонської області (вчитель Глушко Н.А.);

      ІІІ місце – Васильчука Артема, учня Новоолексіївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2 Генічеської районної ради Херсонської області (вчитель Тарасенко Н.І.);

      ІІІ місце – Семенову Ксенію, ученицю НВК «Генічеська школа І-ІІІ ступенів №3 – дошкільний навчальний заклад» Генічеської районної ради Херсонської області (вчитель Малицька Г.О.)

      Вітаємо переможців ІІ(районного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з астрономії:

      10 клас

      ІІ місце – Леонова Євгена, учня Генічеської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 Генічеської районної ради Херсонської області  (вчитель Кушакевич В.М.);

      ІІІ місце – Марцун Ганну, ученицю НВК «Гімназія – спеціалізована школа І ступеня з поглибленим вивченням іноземних мов» Генічеської районної ради Херсонської області (вчитель Цемашко Г.В.)

      11 клас

      ІІ місце – Коломійця Владислава, учня Генічеської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1  Генічеської  районної  ради  Херсонської області  (вчитель Кушакевич В. М.);

      ІІІ місце – Новосельцеву Оксану, ученицю Генічеської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №4 Генічеської районної ради Херсонської області  (вчитель Мацків І.І.)

Вітаємо переможців ІІ (районного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з екології:

      10 клас

      IІ місце – Різченко Аліну, ученицю НВК «Гімназія – спеціалізована школа І ступеня з поглибленим вивченням іноземних мов» Генічеської районної ради Херсонської області (вчитель Густа І.А.);

      IIІ місце – Галича Івана,  учня Генічеської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1   Генічеської районної ради Херсонської області (вчитель Зибіна В.Л.)

      11 клас

      ІІ місце – Жадан Валентину, ученицю  НВК «Гімназія – спеціалізована школа І ступеня з поглибленим вивченням іноземних мов» Генічеської районної ради Херсонської області (вчитель Густа І.А.);

      ІІІ місце – Радченко Вікторію, ученицю Генічеської  загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 Генічеської районної ради Херсонської області (вчитель Зибіна В.Л.);

      ІІІ місце – Власенко Діану, ученицю Новоолексіївської  загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 Генічеської районної ради Херсонської області (вчитель Остапенко Т.М.)

You may also like...

Залишити відповідь