«Школи молодого учителя»

Виїзне засідання «Школи молодого учителя»
Генічеського району

        23 січня 2019 року відбулося виїзне засідання «Школи молодого учителя» Генічеського району, яка працює вже не перший рік і має на меті підвищувати кваліфікацію освітян, зокрема, відбувається обмін досвідом між старшим поколінням і молодими кадрами. Третій рік поспіль її очолює Толубець Галина Олегівна, депутат Херсонської обласної ради, учитель-методист навчально-виховного комплексу «Гімназія – спеціалізована школа І ступеня з поглибленим вивченням іноземних мов». Молоді вчителі виїжджають до обласного центру і знайомляться з освітнім процесом кращих закладів освіти.

        У цей день важливою подією для молодих вчителів стала зустріч з очільником Херсонщини Андрієм Гордєєвим у залі засідань Херсонської обласної державної адміністрації. Під час спілкування освітяни поцікавилися у голови облдержадміністрації можливістю створення у Генічеському районі інклюзивно-ресурсного центру, про відкриття окремих педагогічних спеціальностей у Генічеському медичному училищі,  організацію курсової перепідготовки на базі провідних закладів загальної середньої освіти міста Генічеська, а також функціонування в регіоні програми «Розвиток людського капіталу Херсонської області».

        Після ділової зустрічі молоді педагогічні кадри Генічеського району відвідали тетральну виставу, де мали можливість доторкнутися до чарівного світу мистецтва.

        Активна діяльність «Школи молодого учителя» через проведення цікавих виїзних засідань сприяє підвищенню професійного рівня молодих представників учительського загалу.

   

              За інформацією Відділу освіти та Генічеського
                            районного методичного кабінету 

You may also like...

Залишити відповідь