Засідання навчально-методичної ради

Відбулося засідання
навчально-методичної ради Генічеського
районного методичного кабінету

 

        7 лютого 2019 року відбулося засідання навчально-методичної ради Генічеського методичного кабінету Генічеської районної ради для заступників директорів з навчально-виховної роботи закладів загальної середньої освіти, на якому була присутня начальник Відділу освіти Генічеської районної державної адміністрації Ірина Миколаївна Попова.

         Завідувач Генічеським районним методичним кабінетом Ірина Володимирівна Куницька представила 25 кращих перспективних педагогічних досвідів вчителів району. Заступників директорів було ознайомлено з досвідом роботи вчителя  навчально-виховного комплексу «Гімназія – спеціалізована школа І ступеня з поглибленим вивченням іноземних мов» Ігоря Анатолійовича Пирогова з теми «Використання освітніх ресурсів та SMART-технологій, як засіб проектування географічного простору здобувачів освіти», з презентацією  електронного мультимедійного підручника у форматі 3D «Природа Генічеського району». Також було представлено досвід вчителя Новогригорівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Світлани Федорівни Гаращенко «Самоосвітня та професійна компетентність», впровадження її авторської програми курсу за вибором «Херсонщина» для учнів 8-9 класів. Методичні здобутки освітян, підтверджені сертифікатами видавничої групи «Основа», он-лайн бібліотеки проекту «Всеосвіта», грамоти освітнього проекту «На урок», друковані матеріали у професійних освітніх виданнях – це підтвердження росту педагогічної майстерності вчителя.

        Ірина Василівна Бессонова, вчитель музичного мистецтва навчально-виховного комплексу «Генічеська школа І-ІІІ ступенів №3 – дошкільний навчальний заклад» познайомила зі своїм досвідом роботи «Розвиток особистості учня шляхом використання інтеграції у викладанні предметів художньо-естетичного циклу». Досвід розкриває використання інтеграції знань на основі міждисциплінарних зв’язків, що дає можливість охопити лінійні міжгалузеві зв’язки і відтворити на новому, вищому рівні цілісне бачення творів мистецтва.  

        Ірина Миколаївна  Попова відмітила високий рівень педагогічної майстерності вчителів та побажала не зупинятись на досягнутому й залучати до розробок своїх досвідів інших талановитих педагогів.

        Методист Генічеського районного методичного кабінету Лук’янчикова Галина Миколаївна надала методичні рекомендації щодо проведення атестації педагогічних працівників району у 2019 році відповідно до Типового положення про атестацію педагогічних працівників та покроковий алгоритм організації та проведення підготовчих заходів.

        Питання щодо організації проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2019 році озвучила методист Генічеського районного методичного кабінету Айла Бахтіярівна Асанова, яка повідомила дати та порядок проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2019 році.

        Після засідання навчально-методичної роди відбулася нарада для заступників директорів з навчально-виховної роботи.

 

За інформацією Відділу освіти та Генічеського
районного методичного кабінету

You may also like...

Залишити відповідь