Ясла-садку «Теремок» 45-річний ювілей!

45-річний  ювілей у Генічеському
яслах-садку № 17 «Теремок»!

      Ювілейну дату – 45 років від дня відкриття відзначив 14 лютого 2019 року Генічеський  ясла-садок  № 17 «Теремок» Генічеської районної ради Херсонської області.  Сьогодні цей заклад дошкільної освіти є другою домівкою для понад  200 малят.

      Вже 25 років його очолює  Кокуль Валентина Володимирівна,  висококваліфікований керівник, Педагог з великої літери, лауреат Премії Верховної Ради України в галузі освіти.

      Сьогодні в закладі надають освітні послуги 45 працівників.  Це колектив однодумців, який живе за законами добра, довіри та взаєморозуміння, з яким під силу вирішувати усі  проблеми сьогодення. Теплота й знання фахівців забезпечують повноцінне проживання дитиною дошкільного дитинства, всебічно розвивають психічні та фізичні якості дитини, готують малюків до життя в сучасному суспільстві.

      На ювілейне свято, яке урочисто відбувалося в актовій залі  закладу, завітало багато почесних гостей: Євстратов Андрій Олександрович, голова Генічеської районної ради;  Сищенко Олексій Анатолійович, перший заступник голови Генічеської районної державної адміністрації;  Краєвий Віктор Іванович, заступник голови Генічеської районної ради; Тулупов Олександр Васильович, Генічеський міський голова;   Попова Ірина Миколаївна,  начальник Відділу освіти Генічеської райдержадміністрації, представники профспілки, депутатського корпусу,  члени батьківського комітету ясел-садка № 17 «Теремок»,  завідувачі закладами дошкільної освіти м. Генічеськ.

      Було сказано багато теплих слів на адресу працівників закладу, які кожного дня віддають частинку душі й серця малятам.

     Почесними грамотами голови Генічеської районної державної адміністрації Херсонської області за сумлінну працю, заслуги в реалізації державної політики у галузі освіти, навчанні і вихованні дітей дошкільного віку та з нагоди  відзначення 45- річного ювілею закладу дошкільної освіти були нагороджені вихователі садка:

     Поволоцька Оксана Миколаївна;

     Скрипка Олена Олександрівна.

     Грамоти голови Генічеської районної ради за багаторічну  сумлінну працю в системі освіти району,  впровадження інноваційних методик  навчання і виховання дітей дошкільного віку  та з нагоди відзначення 45-річного ювілею закладу дошкільної освіти отримали:

     Кокуль Валентина Володимирівна, завідувач ясла-садка;

     Бачманова Олена Миколаївна, музичний керівник;

     Павлюк Аліса Володимирівна, старша медична сестра.

     Грамотами Відділу освіти Генічеської районної державної адміністрації за сумлінну працю в системі освіти району, створення умов для впровадження позитивного досвіду у навчанні і вихованні  дітей дошкільного віку  та з нагоди  відзначення 45-річного ювілею закладу  дошкільної освіти нагороджені:

              Кокуль Володимир Анатолійович, інструктор з фізичного виховання;

              Моісеєнко Інна Григорівна, вчитель – логопед.

     Грамотами Генічеського міського голови за сумлінну працю, професіоналізм  та з нагоди відзначення 45-річного ювілею закладу дошкільної освіти нагороджені:

              Крупенко Віталій Леонідович, заступник завідувача з господарської частини;

              Гречаник Тамара Пантеліївна, помічник вихователя.

      Гості та батьки від усього серця побажали  колективу творчих успіхів та злетів  на благо виховання і розвитку дошкільнят.

You may also like...

Залишити відповідь