«Міні-міс садочка – 2019»

«Міні-міс садочка – 2019» у Генічеському ясла-садку «Колосок»

 

       22 березня 2019 року  у  Генічеському ясла-садку №14 «Колосок» Генічеської районної ради Херсонської області пройшов  конкурс «Міні-міс  садочка 2019», на якому сім маленьких красунь віком від 5 до 6 років виборювали право називатись найкрасивішими  та найталановитішими. Конкурсантки  демонстрували себе у  п’яти   номінаціях : «Візитка»,  «Моє захоплення», «Танці», «Творчі здібності», «Дефіле в стилі авангард».

       Під час конкурсу  було переглянуто відеоролики  захоплень маленьких  красунь.

       Надзвичайно оригінальними були дівчатка в конкурсі, який називався “Дефіле в стилі авангард”, де учасниці продемонстрували одяг з підручного  матеріалу. Дівчатка представили костюми «Дама серця» з карт для в покер, плаття з музичних дисків «Музична дівчинка»,  костюм «Леді блискавка» із частинок СД-дисків, костюм «Гламурна квітка», прикрашений квітами із фоамірану, костюм «Чарівна весна», виготовлений із ізолону-утеплювачу, плаття з одноразових стаканчиків та серветок.

       Учасниці  представляли не лише власну красу, а й оригінальність, артистичність, майстерність виконання.

       Активну участь у заході приймали  батьки, адже  це вони готували своїх дівчат до першого конкурсу  в їх житті, це вони хвилювались та раділи перемогам своїх донечок.

       І ось  журі оголосило результати конкурсу, але без титулів та подарунків  не залишилася жодна з учасниць: «Міс-Яскравість» – Бабаніна Марія, «Міс-Неповторність» – Стефанюк Аліса, «Міс-Досконалість» – Сахеішвілі Тінатін, «Міс Артистичність» – Григоренко Юлія, «Міс-Оригінальність» – Дорофєєва Ганна, «Міс-Ніжність» – Піскун Дарина.

       Усі присутні були в захваті від фантастичного дійства. Бажаємо учасникам конкурсу подальших титулів та нагород.   

За інформацією Відділу освіти та районного
Генічеського методичного кабінету

You may also like...

Залишити відповідь