Семінар учителів початкових класів

Районний семінар учителів початкових класів у Генічеській загальноосвітній школі І–ІІІ ступенів №1 Генічеської районної ради Херсонської області

 

       20 березня 2019 року в Генічеській загальноосвітній школі І–ІІІ ступенів №1 Генічеської районної ради Херсонської області відбувся районний семінар вчителів початкових класів з теми: «Вмотивований учитель – агент змін сучасного освітнього простору в умовах формування Концепції Нової української школи». На заході були присутні завідувач Генічеського районного методичного кабінету Генічеської районної ради Ірина Куницька та 28 вчителів початкових класів шкіл району.

       Розпочала семінар директор школи Оксана Дзугань, яка провела  цікаву віртуальну екскурсію  з історії школи. Заступник директора з навчально-виховної роботи Наталя Галка ознайомила присутніх з ключовими компонентами Нової української школи. З презентацією роботи вчителів початкової школи виступила керівник методичного об’єднання Наталя Полулях.

       На практичній частині семінару вчителі школи ознайомили присутніх із досвідом своєї роботи, продемонстрували практичне втілення у навчальний процес інтеграції предметів за допомогою інноваційних форм роботи. Педагоги району відвідали  бінарний урок з літературного читання і природознавства «Коли твір відкриває свої таємниці. Анатолій Камінчук «Ремез» та Віктор Терен «Ремез» – порівняння творів», який провели Марія Зеленська, вчитель початкових класів і Вікторія Зибіна, вчитель біології.

       Також Наталя Полулях провела інтегрований урок з математики і природознавства «Україна на карті світу. Як дізнатися більше про Україну за допомогою карти? Ділення багатоцифрових чисел на одноцифрові. Задачі на рух». Уроки, проведені вчителями школи, були насичені комунікативними та інтерактивними методами, вправами з інтегрованим змістом, дидактичними та ігровими прийомами.

       Під час проведення методичного діалогу  «Від педагогічної співпраці до педагогіки партнерства» гості  семінару стали активними учасниками брейстормінгу «Чекаю на тебе», який провела Аліна Заболотня, де була розглянута і практично створена модель вмотивованого вчителя Нової української школи. Практичним психологом школи Жанною Олексенко проведено тестування та  хвилинку релаксації.

       Учасники семінару отримали багато корисної інформації щодо впровадження особистісно-орієнтованого та компетентнісного підходів до управління освітнім процесом, обговорили нову роль учителя не як єдиного наставника та джерело знань, а як коуча, фасилітатора, тьютора, модератора в індивідуальній освітній траєкторії дитини.

 

За інформацією Відділу освіти та Генічеського
районного методичного кабінету

You may also like...

Залишити відповідь