Захід з військово-патріотичного виховання

Учні Генічеського району відвідали захід з військово-патріотичного виховання та профорієнтації в місті Херсоні

       За ініціативою голови Генічеської районної державної адміністрації Херсонської області Олександра Степановича Воробйова  25 березня 2019 року учні Генічеського району відвідали місто Херсон. Метою поїздки було детальніше ознайомитися з побутом, спорядженням та озброєнням Збройних Сил України.

       За сприянням Центра допомоги учасникам АТО учням була проведена екскурсія до Херсонської обласної державної адміністрації, де вони мали змогу ознайомитися з роботою виконавчої влади.

       Відвідуючи військову частину – вертолітний полк, випускники побачили розташування, озброєння та матеріальну частину підрозділу. Учні 10-11 класів мали можливість сидіти за штурвалом бойового вертольоту і відчувати себе справжніми пілотами бойової машини. Керівництво військової частини розповіло про бойовий шлях колишніх та сучасних героїв, які беруть участь у бойових діях на Сході України та виконують миротворчі місії в інших країнах.

       У краєзнавчому музеї міста Херсона учасники заходу ознайомились з експозиціями «Історія часів козацтва на Херсонщині» та «АТО – хроніка війни».

       Ця екскурсія – добра нагода для учнів, які бажають вступити до вищих військових навчальних закладів та отримати професію офіцера, захисника  Вітчизни.

 

За інформацією Відділу освіти та
Генічеського районного методичного кабінету

You may also like...

Залишити відповідь