Крок у європейське майбутнє

Соціально-економічна освіта дошкільнят – крок у європейське майбутнє

    

        Основи соціальної та фінансової освіти дітей дошкільного віку все більше набирають обертів у освіті. У Генічеському ясла-садку «Червона шапочка»Генічеської районної ради Херсонської області вже третій рік впроваджують основи соціальної та економічної грамотності за програмою «Афлатот», яка реалізується з ініціативи та за сприяння Міжнародної фундації «Aflatoun International» (Нідерланди). Заклад став першим у районі де проводяться цікаві форми роботи з навчання соціальної та фінансової грамоти. Щорічно, наприкінці березня в садку проходить Тиждень соціальної та економічної грамотності.

        Особливе місце в освітній роботі відведено екскурсіям. Тому вихованці вже побували в усіх банківських установах міста, оптово-роздрібній продуктовій базі «Аист».  До  Міжнародного дня працівників соціальної сфери, екскурсії пройшли до найбільшого магазину нашого міста «33 М2»  та перукарні «Золушка».       

        Зі святковим настроєм вихованці садочка привітали працівників Генічеської служби управління праці та захисту населення, а директор Людмила Бубнова провела екскурсію для дітей та розповіла, як багато зусиль прикладають працівники для допомоги людям.

        Усіх присутніх вразили знання вихованців в сфері економічних та соціальних понять.  Діти заспівали привітальну пісню та подарували працівникам закладу грошове дерево, щоб воно збільшувало достаток усіх людей. Ці заходи сприяють вихованню у дітей поваги до праці дорослих, дбайливому поводженню з ресурсами.

 

За інформацією Відділу освіти
та Генічеського районного методичного кабінету.

You may also like...

Залишити відповідь