У Чонгарському ясла-садку

Методичне об’єднання у Чонгарському ясла-садку «Червона шапочка»

       29 березня 2019 року у  Чонгарському ясла-садку «Червона шапочка» Чонгарської сільської ради  відбулося методичне об’єднання вихователів дітей  старшого дошкільного віку  закладів дошкільної освіти району з теми: «Використання нетрадиційних форм здоров’язберегаючих технологій у практичній роботі з дітьми».

       На заході були присутні методист Генічеського районного методичного кабінету Ірина Пислар, керівник методичного об’єднання дітей старшого дошкільного віку Оксана Галич, вихователі закладів дошкільної освіти Генічеського району та батьки вихованців.

       Діти разом з батьками під час розваги-подорожі «У похід вирушаємо, про здоров’я дбаємо»,  мандрували до заповідної місцевості Чонгарського півострова – Куюктук. Похід супроводжувався іграми та фізичними вправами з використанням нетрадиційного фізкультурного обладнання (масажні килимки, виготовлені руками батьків, гантелі, доріжки здоров’я). Малюки на собі відчули всі переваги походу: відпочинок на природі, каша біля вогнища, пісні під гітару. На галявині відбулася зустріч з Царицею степів, яка нагадала дітям про бережливе ставлення до степних мешканців  та небезпеку, що чатує на них в природі.

       Другою частиною семінару була ділова гра педагогічних працівників та батьків «Здоров’я – мудрих гонорар», яку проводила керівник Чонгарського ясла-садка «Червона шапочка»  Наталя Кириченко.

       Учасники гри підвищували рівень професійної компетентності та знання щодо питань фізкультурно-оздоровчої роботи з дітьми у садку та родині, працюючи  у командах «Вітамінки» та «Активні матусі». Зняти внутрішнє напруження, налаштуватися на позитивне мислення учасникам допомогли вправи «Коло здоров’я» і «Дерево очікувань»,  активізувати знання і досвід –  вправи «Афоризми», «Проблемна ситуація», «Утвори групу», конкурси: «Сонце здорового способу життя», «Здорова дитина»; мозковий штурм «Далі…Далі…»; дискусія –  «Яка дорога краща».

       Усі учасники семінару отримали нові знання, заряд позитиву, бадьорості та гарного настрою.

 

За інформацією Відділу освіти та
Генічеського районного методичного кабінету

You may also like...

Залишити відповідь