Свято у ясла-садку «Джерельце»

Свято «Наврез» у Новоолексіївському
ясла-садку «Джерельце»

       19 квітня 2019 року у стінах Новолексіївського ясла-садка «Джерельце» відбулося свято весни  «Наврез», на яке гостинно завітали заступник  голови Генічеської районної державної адміністрації   Гульнара Бекірова, начальник  Відділу освіти Генічеської районної державної адміністрації Ірина Попова, методист Генічеського районного методичного кабінету Ірина Пислар та  батьки вихованців закладу.

       Діти групи «Мелевше» вразили усіх присутніх володінням кримськотатарською мовою. На святі було представлено багато  національних танців: таночок «Чокърачыкъ оюны»- таночок із кувшинами біля джерельця,  «Чобан оюны»-таночок пастушків. «Хайтарма»у  виконанні  вихователів. 

       Не забувають у ясла-садку  і про добросусідство: на заході чудово поєдналися  дві культури  українська та кримськотатарська. Зачарував усіх гуцульський таночок із пташками вихованців групи «Чомусики».
       Неможливо було не приділити увагу декораціям, які були власноручно виконані вихователями. Наприкінці свята всі  загадали бажання та прив’язали стрічки на деревце мрій.

       Вихованці дитячого садка поділились із присутнім  кожним своїм теплом та любов’ю.

You may also like...

Залишити відповідь