Родинне свято

Родинне свято у Догмарівському ясла-садку «Оленка»

      «Де веселка палає – родинне  вогнище на згасає»- такими прекрасними словами  24 квітня 2019 року  розпочалося родинне свято у Догмарівському яслах-садку  «Оленка» Партизанської селищної ради, на який гостинно завітали начальник Відділу освіти Ірина Попова,  методист  Генічеського районного  методичного кабінету   Ірина Пислар,  голова Партизанської  селищної ради Олександр Галицький, директор Догмарівської загальноосвітньої школи I-III ступенів Світлана  Широка-Кобець  та батьки вихованців закладу.

      Національно-патріотичне виховання – одна із складових систем гармонійного розвитку дошкільника.  Все починається з сімї, з родини, тому вихованці садочка звернулися зі словами подяки до своїх рідних. Для них вони співали  пісні, жартували,  танцювали,  разом із  вихователями показали казочку на новий лад  «Ріпка». Дуже зворушливим для всіх присутніх був вальс татусів зі своїми донечками.   

      В кінці заходу шановні гості подякували педагогічному колективу, дітям, батькам за яскраві враження та задоволення від свята, а на згадку про цей захід зробили загальне фото.

You may also like...

Залишити відповідь