Мост дружби

Херсонщину, Генічеськ та Білорусь
з’єднали мостом дружби

         У рамках розвитку міжнародної співпраці у сфері освіти та з метою ознайомлення з педагогічним досвідом освітян Республіки Білорусь, установленням ділових партнерських контактів між освітніми закладами Херсонщини та міста Мінська з 21 по 25 квітня 2019 року відбулася міжнародна науково-практична конференція «Світ освіти: сьогодні і завтра».

Генічеський район гідно представили Федосова Олена Анатоліївна, директор навчально-виховного комплексу «Гімназія – спеціалізована школа І ступеня з поглибленим вивченням іноземних мов» Генічеської районної ради Херсонської області і Подрєзова Ірина Федорівна, директор Сокологірненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Генічеської районної ради Херсонської області.

         Протягом трьох квітневих днів делегація відвідала три загальноосвітні середні школи, Центр додаткової освіти дітей і молоді «АРТ» і Національний інститут освіти. Проект насичений культурною програмою: екскурсії до Національної бібліотеки Республіки Білорусь, до Храму-пам’ятника на честь усіх святих, оглядову по місту Мінську, відвідування Білоруського державного академічного музичного театру.

         Під час роботи семінару були розглянуті актуальні напрямки науково-дослідницької діяльності Національного інституту освіти, навчально-методичного забезпечення загальної середньої освіти і нормативного фінансування закладів освіти Республіки Білорусь.

         Олена Анатоліївна і Ірина Федорівна долучилися до професійної комунікації і взяли участь в обміні досвідом, обговоренні актуальних питань, пов’язаних із сучасними методиками навчання й виховання та оцінкою освітніх досягнень учнів.

         Міжнародний форум, організований Комунальним вищим навчальним закладом «Херсонська академія неперервної освіти» Херсонської обласної ради, – чудова можливість дізнатися багато нового і цікавого про систему освіти в Білорусії. Це спілкування з колегами-науковцями в невимушеній обстановці, обмін досвідом освітян братніх країн, яскраві враження та нові друзі.

            Мінськ – унікальне місто. Практично повністю зруйноване під час Другої світової війни, нині – сучасний європейський центр із неймовірною чистотою та бездоганними дорогами. Під час екскурсії нас приємно вразили висока культура, толерантність та доброзичливість білоруських друзів і просто перехожих на вулицях міста. Ми висловлюємо щиру подяку Голові Генічеської районної ради Євстратову Андрію Олександровичу за надану освітянам Генічеського району можливість представляти себе не тільки на регіональному, а й на міжнародному рівні.

You may also like...

Залишити відповідь