Родинне свято

Родинне свято у Новодмитрівському
закладі дошкільної освіти «Сонечко»

         Найпершою святинею для кожної людини є родина. Адже ми по-справжньому щасливі лише в сім’ї, серед рідних, друзів, коли всі здорові й веселі, коли в оселі панує мир і злагода.
         Наприкінці квітня у Новодмитрівському дошкільному закладі «Сонечко» відбулося родинне свято «У родинному колі» на якому були  присутні методист Генічеського районного методичного кабінету Ірина Пислар, голова Новодмитрівської сільської ради Віктор Сергєєв, директор Новодмитрівської загальноосвітньої школи Алла Скобля та вихователі закладів дошкільної освіти району.
         Кожне слово, кожен вірш, які промовили маленькі артисти звучали в цей день дуже щиро, бо були звернені до своїх рідних мамусь, татусів та бабусь.
         У садочку «Сонечко» виховуються діти багатьох національностей, тому в заході звучали колискові на українській, кримськотатарській, турецькій мовах, демонструвалися національні страви, а дітки подарували присутнім незабутні хвилини щастя та радості у танцювальних номерах.

         В  кінці родинного свята всі учасники, гості та діти отримали подарунки та сувеніри. Це свято принесло радість усім дітям та дорослим.

You may also like...

Залишити відповідь