«Земля – колиска людства»

Відбувся районний семінар вчителів географії та
екології 
 до  Дня Землі  «Земля – колиска людства»

       Земля – колиска людства. Наше спільне щастя – жити на планеті Земля, у цьому  дивосвіті  природи,  спілкуватися  з нею.
      Ця тема актуальна у сучасному світі. І тому підсумком  проведення місячника екології став  районний інтегрований  семінар  вчителів географії та екології  з теми «Формування екологічної компетентності в умовах сучасного інформаційного простору в процесі вивчення географії», який відбувся 24 квітня 2019 року у Плавській  загальноосвітній  школі І-ІІІ ступенів Генічеської районної ради.
    Учасники семінару були ознайомлені з освітнім закладом, відвідали шкільний музей, де екскурсоводи у вигляді рольової гри познайомили присутніх  з періодом колонізації  земель Плавської сільської ради у кінці ХІХ – на  початку ХХ століття.
      На заході було розкрито такі важливі питання екологічного характеру, як  забруднення атмосфери, проблеми  гідросфери, господарчої  діяльності людини , використання альтернативних джерел енергії.
     Фінальним етапом стало обговорення проблем розумного господарювання на своїй землі, вирішення питань екологічного забруднення.
     А  виступ шкільної агітбригади довів присутнім, що кожна людина повинна  бути  розумним господарем на своїй землі і пам’ятати, що екологічне забруднення, як ланцюгова реакція, може призвести до екологічної катастрофи.

За інформацією Відділу освіти
та Генічеського районного
методичного кабінету

You may also like...

Залишити відповідь