«Ми обираємо життя»

«Ми обираємо життя»

 

       З метою профілактики негативних явищ у дитячому середовищі 16 травня 2019 року на базі кінотеатру «Україна» відбувся інформаційно-просвітницький  захід  «Ми обираємо життя» для учнів закладів освіти міста Генічеська.

       Метою заходу було донесення до учнівської молоді негативного впливу на молодий організм при вживанні алкоголю, тютюну і наркотиків та запобігання булінгу, виховання толерантного відношення один до одного.

       Почесними гостями на заході були: начальник Відділу освіти Генічеської районної державної адміністрації Херсонської області Попова Ірина Миколаївна, лікар Генічеського районного наркологічного кабінету Семенов Валерій Михайлович та представники Ради Церков.

       Своїм виступом «Театр життя» учні НВК «Генічеська школа І-ІІІ ступенів №3 – дошкільний навчальний заклад» Генічеської районної ради Херсонської області доклали чимало зусиль для того, щоб кожен учень замислився над своїм майбутнім, над вражаючими картинами «наркотичної безодні» та зробив правильний життєвий вибір.

       Агітбригада «Друзі» НВК «Гімназія – спеціалізована школа І ступеня з поглибленим вивченням іноземних мов» Генічеської районної ради Херсонської області з програмою «Наш вибір – життя» та вихованці Генічеської районної  комплексної  дитячо-юнацька  спортивної  школи  Генічеської  районної  ради своїми виступами намагалися донести до аудиторії, що здоровий спосіб світі надає молодій людині можливість реалізуватися у сучасному житті, бути здоровим, креативним, оптимістичним та впевненим у собі.

       Життя – це безцінний дар, а вибір життєвої траєкторії за кожним з нас.

 

За інформацією Відділу освіти
та Генічеського районного
методичного кабінету

You may also like...

Залишити відповідь