НВК

День НВК «Гімназія»

 

       11 травня 2019 року в навчально-виховному комплексі «Гімназія – спеціалізована школа І ступеня з поглибленим вивченням іноземних мов» Генічеської районної ради Херсонської області відбулось урочисте свято День Гімназії, що традиційно  об’єднує гімназистів, педагогів та батьків для підбиття підсумків спільної напруженої продуктивної роботи.

       Вкотре на заході майоріли яскраво-жовті соняшники – символ закладу освіти, виражаючи єдність дітей і педагогів-наставників. Під час свята члени гімназичної ради презентували  глянцевий журнал «Гімназичний квартал», який вирішили видавати, щоб бути на крок попереду,  не забути жодної події і залишити згадку про активних, творчих учасників освітнього процесу.

       Гортаючи сторінки шкільного глянцю, присутні пригадали основні перемоги і досягнення 2018-2019 навчального року.

       У рубриці «Сторінки творчих надбань» першою відзнакою стала нагорода «Захід року -2019», якою було відзначене ювілейне свято до 50-річчя школи «Віват, гімназіє!».  Отримавши нагороду, Федосова Олена Анатоліївна з теплими словами вдячності за  створення комфортних умов для освітньої діяльності здобувачів освіти звернулася до Херсонської обласної державної адміністрації, Херсонської обласної ради, Департамента освіти, науки та молоді Херсонської обласної державної адміністрації, Генічеської районної ради Херсонської області, Генічеської районної державної адміністрації Херсонської області,  міської ради та Відділу освіти.

       Талановиті,  обдаровані, натхненні та  креативні гімназисти отримали нагороди в творчих номінаціях: «Вокаліст року-2019» – Лосевичева Єлизавета (10-Б клас),  звання  «Дизайнер року-2019» – Кравець Ірина (10-А клас), «Артист року-2019» – Немитов Владислав (10-Б клас), «Активіст року- 2019» – Юшкова Карина (7-Б клас).

       Презентація рубрики «Спортивні рекорди» розпочалась із  прямого  ефіру з останніми спортивними  новинами учня 11-Б класу Остащука  Даниїла. У цій рубриці відбулось нагородження номінаціями «Спортсмен року-2019» та «Спортсменка року-2019», ними стали Приходько Олексій (10-Б клас) та Начосна Вікторія (11-Б клас).

       Запорукою успішної роботи гімназії є плідна співпраця з батьками, цьогоріч звання «Спортивна родина року -2019» отримали сім’ї Скачилових (2-А клас) та Ібрагімових (3-А клас). Саме вони гідно представляли заклад на змаганнях «Тато, мама, я – спортивна сім’я».

       Однією з головних стала рубрика «Сторінки освітніх новацій». Заступник директора з навчально-виховної роботи Золотаренко Альона Віталіївна розповіла про визначні перемоги команди закладу освіти за підсумками участі в районному та обласному етапах Всеукраїнських учнівських олімпіад,  інтелектуальних конкурсах  і мовознавчих турнірах.

       Начальник Відділу освіти Генічеської районної державної адміністрації Херсонської області Попова Ірина Миколаївна привітала всіх присутніх на родинному заході, побажала подальших звершень, ще більших перемог усім гімназистам та нагородила їх грамотами Відділу освіти. 

       68 грамот, грошових премій  та солодких подарунків отримали діти за підтримки громадської батьківської організації (голова Гладун Марина).

       За підсумками шкільного голосування, звання «Науковець року – 2019» отримала Бєлєхова Анна (11-Б клас), «Інтелектуал року-2019» – Жадан Валентина (11-Б клас), «Дослідник року – 2019» – Ісмаїлова Єва (11-А клас), «Відкриття року» – Золотаренко Софія (7-Б клас).

       Довгоочікуваною була презентація патріотичної рубрики «Гімназична родина в нас єдина!»  Кожен клас гімназичної родини – це сім’я із власними традиціями. У цьому році вдалий старт продемонстрував 5-Б клас і став призером фестивалю «Мужні та дружні». 5-А клас уперше став учасником тривалого проекту «У єдності сила» в рамках гри «Джура».

       Здобувачі освіти 6-А і 6-В  класів здійснили навчально-пізнавальні подорожі та активно брали участь у благодійних міських акціях, а 6-Б клас долучився до співпраці з Генічеською міською радою і вже планує спільні дії.

       Упродовж року відбувся квест до 100-річчя В. Сухомлинського, новорічні свята, спортивні та виховні заходи і конкурси, перші спроби участі в районних олімпіадах зумовили активну участь 7 класів у житті гімназії, а 8-А клас заявив про свій інтелектуальний потенціал у перспективі майбутніх олімпіад.  Дівчата 9-А класу стали спортивною надією гімназії, а 9-Б та 10-А класи  вправними  помічниками у створенні тематичних інсталяцій до заходів.

       10-Б клас як взірець дисципліни та порядку під час чергування, спортивних перемог, активної участі в учнівському самоврядуванні вражав своєю ініціативою та натхненням. Випускники стали організаторами Дня самоврядування та  Новорічного свята, переможцями фестивалю патріотичного танцю, учасниками районних та обласних конкурсів і олімпіад.

       За результатами моніторингу значущих перемог, визначено звання «Надія року-2019» – 7-Б клас (класний керівник Головіна Л.П.), переможці фестивалю «Мужні та дружні», «Таврійський барвограй», призери обласного конкурсу «Зимовий букет замість ялинки», переможці районного етапу олімпіад, читців авторських поезій, члени спортивної команди школи.

       У номінації «Інтелектуальний клас року» перемогу отримав 11-Б клас (класний керівник Чорновол Т.І.) за найбільшу кількість перемог у Всеукраїнських учнівських  олімпіадах.

       За результатами спортивних і творчих перемог,  участь у Всеукраїнських учнівських  олімпіадах звання «Клас року – 2019» отримав 10-Б клас (класний керівник Цемашко Г.В.)

       Головну нагороду свята «Гімназист року» отримала Котлярова Катерина, відмінниця навчання, учениця 11-Б класу.

       Яскравим підсумком свята стало виконання Гімну НВК «Гімназія» та звернення випускників  2019 року до всіх гімназистів із побажаннями й надалі йти переможним шляхом і щирими словами вдячності своїм вчителям і класним керівникам Чорновол Т.І. та Неймет І. В.

 

За інформацією Відділу освіти

You may also like...

Залишити відповідь