Юні конструктори

Так тримати, юні конструктори!

      У квітні-травні 2019 року на базі Херсонського обласного Центру науково-технічної творчості учнівської молоді відбулася виставка з технічної творчості «Наш пошук і творчість – тобі , Україно!». У ній прийняло участь 84 технічних гуртка з 14 районів і міст області (всього 150 експонатів).

      Генічеській район на виставці було представлено роботами вихованців районної станції юних техніків (гурток «Юні конструктори приладів радіоелектроніки» філія у Новоолексіївській загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 Генічеської районної ради Херсонської області, керівник Гайдамака  Анатолій  Анатолійович).

      Із семи експонатів, які прийняли участь у виставці, шість відзначено дипломами вищого ґатунку. Це прилади  Пшеничного Руслана,  Дюкаря Віталія та Метельського Олександра (дипломи ІІІ ступеня), Яценка Федора та Абібулаєва Артура (дипломи ІІ ступеня).

      А переміг у тематичному розділі «Електронні прилади та електротехніка» Муждабаєв Лемар, його металошукач відзначено дипломом І ступеня.

      Приємним підсумком виставки стало відзначення  дипломом Херсонського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді   керівника гуртка Гайдамаки  Анатолія  Анатолійовича, за плідну працю з розвитку науково-технічної творчості учнівської молоді та активну участь в обласній виставці.

За інформацією Відділу освіти
та Генічеського районного
методичного кабінету

You may also like...

Залишити відповідь