Останній дзвоник

Ось і промайнув ще один навчальний рік!

       Зранку 24 травня 2019 року в усіх школах району пролунав Останній дзвоник, який сповістив школярів про початок літніх канікул, а випускників покликав у доросле життя. Як і завжди, цього дня на подвір’ях  закладів загальної середньої освіти району панувала особлива атмосфера:  квіти, посмішки, сльози радості й хвилювання, щирі привітання, побажання добра та успіхів 11-класникам, нагородження кращих учнів, останній шкільний вальс.

       Після проведення свята Останнього дзвоника в школах випускники міста Генічеська були запрошені на святковий концерт до Генічеського районного Будинку культури, де відбулись неперевершені виступи творчих колективів Генічеського районного Палацу творчості дітей та юнацтва.
       Оплесками зустріли випускники закладів освіти  головного спеціаліста  Відділу освіти Генічеської районної державної адміністрації Херсонської області Бондареву Ганну Дмитрівну,  яка привітала  всіх із закінченням навчального року та вручила  грамоти переможцям олімпіад, різноманітних конкурсів та спортивних змагань.

       Бажаємо всім учням і педагогам гарного відпочинку, а випускникам успішної здачі зовнішнього незалежного оцінювання!

 
За інформацією Відділу освіти
та Генічеського районного
методичного кабінету

You may also like...

Залишити відповідь