Нарада для керівників

Інструктивно-методична нарада для керівників закладів дошкільної освіти Генічеського району

 

       28 травня 2019 року у залі засідань Відділу освіти Генічеської районної державної адміністрації Херсонської області відбулася інструктивно-методична нарада для керівників  закладів дошкільної освіти району за участю начальника Відділу освіти Ірини Попової, головного спеціаліста Головного управління Держпродспоживслужби у Генічеському районі Світлани Маклакової, методиста Генічеського районного методичного кабінету Ірини Пислар, керівників та методистів закладів дошкільної освіти району.

         На нараді були розглянуті наступні питання:

  • про підведення підсумків роботи закладів дошкільної освіти району за 2018-2019 навчального року;
  • про організацію харчування у закладах дошкільної освіти Генічеського району;
  • про участь закладів дошкільної освіти у районній методичній виставці «Компетентнісний підхід та особливості соціалізації  особистості в умовах створення єдиного освітнього простору».

         Вихователем-методистом Генічеського ясла-садка № 14 «Колосок» Генічеської районної ради Херсонської області Іриною Кравченко була представлена відеопрезентація роботи закладу з експериментально – дослідницької діяльності «Сучасні підходи до організації роботи з національно-патріотичного виховання дітей в умовах закладу дошкільної освіти».  

         Начальник Відділу освіти Ірина Попова вручила почесні грамоти за багаторічну, сумлінну працю в галузі дошкільної освіти та з нагоди ювілею керівникам закладів дошкільної освіти Тетяні Каліночкіній та Світлані Дузенко.

         Після закінчення заходу всі керівники закладів дошкільної освіти  отримали протокольні доручення за підсумками проведеної наради.

 

За інформацією Відділу освіти та
Генічеського районного методичного кабінету

You may also like...

Залишити відповідь