«Я – Українка»

Відбулася церемонія нагородження учасниць Всеукраїнського проекту  «Я – Українка»

 

       Сьогодні всі українські жінки об’єднані патріотичними почуттями до рідної землі, вони самовіддано присвячують свої життя служінню іншим, примножують славу держави, демонструють кращі людські якості і вчинки та входять в історію як Берегині.

       Наприкінці першої декади червня 2019 року у місті Києві відбулася урочиста церемонія нагородження учасниць Всеукраїнського проекту «Я – Українка». До цьогорічного довідково-біографічного видання увійшли історії успіху та життєві долі понад 120 успішних, ділових і цілеспрямованих жінок, які працюють у державному управлінні, бізнесі, медицині, науці, освіті, спорті, культурі.

       Особливо приємно, що серед нагороджуваних були представниці Генічеського району: Ірина Попова, начальник Відділу освіти Генічеської районної державної адміністрації Херсонської області; Зоя Дядюшева, голова Стокопанівської сільської ради Генічеського району Херсонської області; Ганна Матківська, голова Плавської сільської ради Генічеського району Херсонської області.

       Перший Президент України Леонід Кравчук вручив їм орден «Берегиня України» – символ великої поваги до жінки, як Берегині миру, злагоди на рідній землі та Почесну Грамоту за сумлінну працю в ім’я розквіту незалежної України, за любов до рідного краю та українського народу.

       Бажаємо нашим активним, креативним, талановитим учасницям Всеукраїнського проекту «Я – Українка» нових звершень, невичерпної енергії та творчої наснаги!

You may also like...

Залишити відповідь