Огляд-конкурс на кращий стан фізичного виховання

Вітаємо переможця ІІ (обласного) етапу Всеукраїнського огляду-конкурсу на кращий стан фізичного виховання у закладах загальної середньої освіти Херсонської області!

 

       У лютому-травні 2019 року проведено конкурс на кращий стан фізичного виховання у номінації «Кращі заклади загальної середньої освіти Херсонської області» з метою вивчення, узагальнення та розповсюдження кращого досвіду роботи з фізичного виховання, популяризації здорового способу життя серед дітей та учнівської молоді.

       Вітаємо НВК «Гімназія – спеціалізована школа І ступеня  поглибленим вивченням іноземних мов» Генічеської районної ради Херсонської області з  почесним І місцем у ІІ (обласному) етапі Всеукраїнського огляду-конкурсу на кращий стан фізичного виховання у закладах загальної середньої освіти Херсонської області!

       Відзначаємо Новодмитрівську загальноосвітню школу І-ІІІ  ступенів Генічеської районної ради Херсонської області та Догмарівську загальноосвітню школу І-ІІІ  ступенів» Генічеської районної ради Херсонської області як учасників ІІ (обласного) етапу Всеукраїнського огляду-конкурсу на кращий стан фізичного виховання у закладах загальної середньої освіти Херсонської області!

      Бажаємо подальших яскравих перемог!

 

За інформацією Відділу освіти та Генічеського районного
методичного кабінету

You may also like...

Залишити відповідь