Семінар психологів

Районний семінар практичних психологів

         Закон України «Про освіту» роз’яснює, що «інклюзивне навчання – система освітніх послуг, гарантованих державою, що базується на принципах недискримінації, врахування багатоманітності людини, ефективного залучення та включення до освітнього процесу всіх його учасників».

         26 вересня 2019 року Новоолексіївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2 радо привітала практичних психологів на районному семінарі з теми «Методичні аспекти проведення корекційно-розвиткових занять для дітей з порушеннями інтелектуального розвитку».

         Практичний психолог вищої категорії Лисенюк Наталія Володимирівна провела корекційно-розвиткове заняття з предмету «Соціально-побутове орієнтування» за темою «Культура поведінки в гостях» та теоретичний блок,  де фахівець поділилася власним досвідом роботи із здобувачами освіти різних нозологій.

         Адміністрація Новоолексіївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2, вчителі-асистенти розповідали про функціонування різних зон у новій ресурсній кімнаті, облаштованій за всіма вимогами сучасного освітнього процесу: технічне обладнання, навчальна, ігрова, соціально-побутова зони та зона відпочинку.

         Протягом семінару психологи шкіл району  обмінювались думками, намагалися з’ясувати проблемні питання стосовно роботи з інклюзивними дітьми.

         Учасники семінару обмінялися враженнями та отримали методичні рекомендації щодо підготовки та проведення корекційно-розвиткових занять.

 

За інформацією Генічеського
районного методичного кабінету

You may also like...

Залишити відповідь