До Дня Захисника України

Відбувся семінар-практикум з предмету «Захист Вітчизни» до Дня Захисника України

 

       10 жовтня 2019 року на базі Фрунзенської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Генічеської районної ради Херсонської області відбувся семінар-практикум вчителів предмету «Захист Вітчизни» з теми «Компетентнісний підхід до вивчення предмету «Захист Вітчизни» та військово-патріотичного виховання старшокласників».

       Під час семінару була проведена інтерактивна вправа «Давайте познайомимось!», на якої заступник директора з навчально-виховної роботи Тетяна Кобець презентувала досвід роботи вчителя предмету «Захист Вітчизни» вищої кваліфікаційної категорії, учителя-методиста Олексія Токарєва. Присутні ознайомились з військово-патріотичним напрямом виховання у закладі, що здійснюється у формі екскурсій до військових частин, зустрічей із ветеранами війни, походів місцями бойової слави, організації змагань з військово-прикладних видів спорту, участі у роботі гуртків військово-патріотичного спрямування. Учасникам семінару були представлені результати роботи школи за останні п’ять років у районних та обласних змаганнях військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»), а також робота з підвищення престижу військової служби та військової професійної орієнтації. Випускники школи є студентами  вищих воєнних навчальних закладів та військовослужбовці за контрактом, які боронять суверенітет нашої держави.

       Вчитель предмету «Захист Вітчизни» Олексій Токарєв продемонстрував фрагмент уроку в 11 класі «Стройовий тренаж» і практичну частину з надання медичної допомоги в секторі обстрілу та презентував відеоматеріали обласних змагань Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»).

       Учасники семінару у колі однодумців обговорили умови положення конкурсів та етапів районних змагань військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»).

 

За інформацією
Генічеського районного методичного кабінету

You may also like...

Залишити відповідь