До Дня захисника України

У закладах освіти Генічеського району відбулись заходи з нагоди відзначення Дня захисника України

 

       10-11 жовтня 2019 року у всіх закладах освіти Генічеського району проходили заходи з нагоди відзначення Дня захисника України, метою яких є виховання української молоді у дусі військових традицій українського народу, формування патріотичної свідомості, формування і розвиток мотивації, спрямованої на підготовку до захисту держави і служби у Збройних Силах України та інших військових формуваннях.

       У закладах загальної середньої освіти проведені виховні години «Україна в моєму серці», конкурси малюнків «Козацька слава», години спілкування «Захисники-нащадки славетного козацького роду». У Новоолексіївській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №2 учні долучилися до акції «Напиши вітання захиснику України», у Генічеській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 4 відбулась зустріч з військовослужбовцями «З Днем захисника України та Покрови Пресвятої Богородиці». У Генічеській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 1 класні керівники провели виховні години «В єдності наша сила», «З відданістю Україні в серці», «Історична подорож у часі. Славетні імена України», «Ми нащадки козацького роду».

        «Козацькому роду – нема переводу» –   під такою назвою у НВК «Генічеська школа I-III ступенів № 3 – дошкільний навчальний заклад» пройшов святковий квест до Дня козацтва, на якому учасники змагалися в знанні історії, літератури та зіткнулися в спортивному герці.

       У всіх закладах була проведена лінійка – реквієм «Тісніше станьте, сильні духом, під прапором одним», присвячена захисникам рідної землі, їхньому бойовому подвигу.

       У закладах дошкільної освіти  району були проведені  заходи та спортивні розваги, присвячені цьому дню. У Генічеському ясла-садку № 3 «Казка» пройшов  святковий флешмоб «Шануймо Захисників України», у дошкільних закладах  «Чонгарський ясла-садок «Червона шапочка» та яслах-садку «Ромашка» Генічеської районної ради пройшли спортивні змагання «Козацькому роду нема переводу». У Дошкільному навчальному закладі «Яслах-садку «Червона шапочка» Генічеської районної ради відбувся святковий захід «Славимо Захисника України».

       На заходи були запрошені представники прикордонної служби «Генічеськ» і козацтва, військовослужбовці та учасники АТО.

You may also like...

Залишити відповідь