Проведено ІІ (районний) етап Х Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка  

  19 жовтня 2019 року на базі Генічеської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 Генічеської районної ради Херсонської області  проведено ІІ (районний) етап Х Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка, у якому взяли участь учні 5-11 класів закладів середньої освіти району.

 Вітаємо переможців конкурсу:

5 клас

I місце – Михайлову Марію, ученицю Фрунзенської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Генічеської районної ради Херсонської області;

II місце – Худякову Софію, ученицю  НВК «Гімназія – спеціалізована школа І ступеня з поглибленим вивченням іноземних мов» Генічеської районної ради Херсонської області;

II місце – Муц Наталію, ученицю НВК «Генічеська школа І-ІІІ ступенів №3 – дошкільний навчальний заклад» Генічеської районної ради Херсонської області;

ІІІ місце – Семенець Еріку, ученицю Генічеської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 Генічеської районної ради Херсонської області;

ІІІ місце – Пахомову Валерію, ученицю Стрілківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Генічеської районної ради Херсонської області;

ІІІ місце – Громенко Єлизавету, ученицю Догмарівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Генічеської районної ради Херсонської області.

6 клас

І місце – Левенець Євгенію, ученицю  НВК «Гімназія – спеціалізована школа І ступеня з поглибленим вивченням іноземних мов» Генічеської районної ради Херсонської області;

II місце – Ніколаєнко Аліну, ученицю Генічеської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №4 Генічеської районної ради Херсонської області;

II  місце – Юсупову Катерину, ученицю Фрунзенської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Генічеської районної ради Херсонської області;

ІІІ місце – Ковалевич Руслана, учня Стрілківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Генічеської районної ради Херсонської області;

ІІІ місце – Коновалову Діану, ученицю НВК «Генічеська школа І-ІІІ ступенів №3 – дошкільний навчальний заклад» Генічеської районної ради Херсонської області;

ІІІ місце – Тимченко Дар’ю, ученицю Генічеської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 Генічеської районної ради Херсонської області.

7 клас

I місце – Зуєву Валерію, ученицю НВК «Гімназія – спеціалізована школа І ступеня з поглибленим вивченням іноземних мов» Генічеської районної ради Херсонської області;

II місце – Волощук Ксенію, ученицю Генічеської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 Генічеської районної ради Херсонської області;

II місце – Герасимову Олену, ученицю Новоолексіївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 Генічеської районної ради Херсонської області;

ІІІ місце – Сульженко Анну, ученицю Фрунзенської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Генічеської районної ради Херсонської області;

ІІІ місце – Ягяджик Ельдара, учня Генічеської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №4 Генічеської районної ради Херсонської області.

 8 клас

I місце – Сандовську Софію, ученицю Генічеської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 Генічеської районної ради Херсонської області;

II місце – Запорожченко Віолетту, НВК «Гімназія – спеціалізована школа І ступеня з поглибленим вивченням іноземних мов» Генічеської районної ради Херсонської області;

ІІ місце – Журавко Вікторію, ученицю Фрунзенської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Генічеської районної ради Херсонської області;

ІІІ місце – Фісенко Анастасію, ученицю НВК «Генічеська школа І-ІІІ ступенів №3 – дошкільний навчальний заклад» Генічеської районної ради Херсонської області;

ІІІ місце – Пономаренко Валерію, ученицю Генічеської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №4 Генічеської районної ради Херсонської області.

9 клас

I місце – Демчук Ольгу, ученицю Генічеської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №4 Генічеської районної ради Херсонської області;

ІІ місце – Литвиненко Анастасію, учня НВК «Гімназія – спеціалізована школа І ступеня з поглибленим вивченням іноземних мов» Генічеської районної ради Херсонської області;

ІІІ місце – Яницьку Анастасію, ученицю Генічеської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 Генічеської районної ради Херсонської області;

ІІІ місце – Шрамко Максима, ученицю НВК «Генічеська школа І-ІІІ ступенів №3 – дошкільний навчальний заклад» Генічеської районної ради Херсонської області;

ІІІ місце – Семенюк Світлану, ученицю Фрунзенської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Генічеської районної ради Херсонської області.

10 клас

І місце – Бєлік Софію, ученицю Генічеської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 Генічеської районної ради Херсонської області;

ІІ місце – Меркушеву Аліну, ученицю НВК «Гімназія – спеціалізована школа І ступеня з поглибленим вивченням іноземних мов» Генічеської районної ради Херсонської області;

III місце – Василіке Дар’ю , ученицю Генічеської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №4 Генічеської районної ради Херсонської області;

ІІІ місце – Вязніковцеву Маргариту, ученицю НВК «Генічеська школа І-ІІІ ступенів №3 – дошкільний навчальний заклад» Генічеської районної ради Херсонської області;

ІІІ місце – Купаєву Сніжану, ученицю Новоолексіївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 Генічеської районної ради Херсонської області.

11 клас

I місце – Золотухіну Софію, ученицю НВК «Генічеська школа І-ІІІ ступенів №3 – дошкільний навчальний заклад» Генічеської районної ради Херсонської області;

ІІ місце – Нікішичеву Вікторію, ученицю НВК «Генічеська школа І-ІІІ ступенів №3 – дошкільний навчальний заклад» Генічеської районної ради Херсонської області;

ІІІ місце – Піжук Марію, ученицю Генічеської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 Генічеської районної ради Херсонської області;

ІІІ місце – Слишик Тетяну, ученицю НВК «Гімназія – спеціалізована школа І ступеня з поглибленим вивченням іноземних мов» Генічеської районної ради Херсонської області;

ІІІ місце – Дельнецьку Анну, ученицю Генічеської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №4 Генічеської районної ради Херсонської області.

You may also like...

Залишити відповідь