Олімпіади з російської мови

Проведено ІІ (районний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з російської мови

     09 листопада 2019 року на базі навчально-виховного комплексу «Гімназія – спеціалізована школа І ступеня з поглибленим вивченням іноземних мов» Генічеської районної ради Херсонської області»  відбувся ІІ (районний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з російської мови.

Вітаємо переможців ІІ (районного) етапу Всеукраїнської учнівської   олімпіади з російської мови:

9 клас

І місце – Демчук Ольгу, ученицю Генічеської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №4 Генічеської районної ради Херсонської області (вчитель Ушакова С.І.);

ІІ місце – Волошко Ольгу, ученицю НВК «Генічеська школа І-ІІІ ступенів №3 – дошкільний навчальний заклад» Генічеської районної ради Херсонської області (вчитель Микитась Т.Д.);       

ІІІ місце – Чкалову Анастасію, ученицю НВК «Гімназія – спеціалізована школа І ступеня з поглибленим вивченням іноземних мов» Генічеської районної ради Херсонської області (вчитель Козіна В.В.);

ІІІ місце – Іващенко Валерію, ученицю Генічеської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 Генічеської районної ради Херсонської області (вчитель Білан Н.В.).

10 клас

І місце – Сузанську Дар’ю, ученицю Генічеської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 Генічеської районної ради Херсонської області (вчитель Дзугань О.А.);

ІІ місце –  Кісельову Альону, ученицю НВК «Генічеська школа І-ІІІ ступенів №3 – дошкільний навчальний заклад» Генічеської районної ради Херсонської області (вчитель Приходько Ж.Ж.).

ІІІ місце – Васіліке Дар’ю, ученицю Генічеської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №4 Генічеської районної ради Херсонської області (вчитель Новосад О.Л.);

ІІІ місце – Бєлік Софію, ученицю Генічеської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 Генічеської районної ради Херсонської області (вчитель Дзугань О.А.);

ІІІ місце – Жиздюк Анастасію, ученицю НВК «Гімназія – спеціалізована школа І ступеня з поглибленим вивченням іноземних мов» Генічеської районної ради Херсонської області (вчитель Толубець Г.О.).     

11 клас

І місце – Золотухіну Софію, ученицю НВК «Генічеська школа І-ІІІ ступенів №3 – дошкільний навчальний заклад» Генічеської районної ради Херсонської області (вчитель Микитась Т.Д.);

ІІ місце – Колбасенка Олександра, учня НВК «Гімназія – спеціалізована школа І ступеня з поглибленим вивченням іноземних мов» Генічеської районної ради Херсонської області (вчитель Козіна В.В.);

ІІІ місце – Климчук Аліну,  ученицю Новогригорівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Генічеської районної ради Херсонської області (вчитель Шапошник В.Г.);

ІІІ місце – Мілосьордову Юлію, ученицю 11 класу Генічеської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 Генічеської районної ради Херсонської області (вчитель Білан Н.В.).

You may also like...

Залишити відповідь