Переможці олімпіади з біології

Проведено ІІ (районний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології

       16 листопада 2019 року на базі навчально-виховного комплексу «Гімназія – спеціалізована школа І ступеня з поглибленим вивченням іноземних мов» Генічеської районної ради Херсонської області»  відбувся ІІ (районний) етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з біології.

       Вітаємо переможців ІІ (районного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з біології:

8 клас

       ІІІ місце – Худик Аріну, ученицю НВК «Генічеська школа І-ІІІ ступенів №3 – дошкільний навчальний заклад» Генічеської районної ради Херсонської області (вчитель Шелінговська О.О.)       

      ІІІ місце – Шкапяк Вікторію, ученицю  Стокопанівської  загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Генічеської районної ради Херсонської області (вчитель Слишик О. М.)

       9 клас

       ІІ місце – Єршова  Олексія, учня  Щорсівської  загальноосвітньої школи І- ІІІ ступенів Генічеської районної ради Херсонської області (вчитель Стасевич І.С.)

       ІІ місце – Карпенко Милану, ученицю Генічеської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 Генічеської районної ради Херсонської області (вчитель Зибіна  В.Л.).

       ІІІ місце – Демчук Ольгу, ученицю Генічеської  загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 4 Генічеської районної ради Херсонської області (вчитель Кукса  В.Л.)

       ІІІ місце – Гнатко Дар’ю,  ученицю  Новогригорівської  загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Генічеської районної ради Херсонської області (вчитель Євтушенко  М.П.)

       10 клас

       І місце – Латипову  Евеліну, ученицю  Щорсівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Генічеської районної ради Херсонської області (вчитель Стасевич І.С.)

       ІІ місце – Асанова  Ельдара, учня НВК «Гімназія – спеціалізована школа І ступеня з поглибленим вивченням іноземних мов» Генічеської районної ради Херсонської області (вчитель Густа І.А.)

       ІІІ місце – Веселову Анастасію,  ученицю  Новогригорівської  загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів  Генічеської районної ради Херсонської області (вчитель Євтушенко  М.П.)

       ІІІ місце – Кривицьку Анастасію, ученицю Генічеської  загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 Генічеської районної ради Херсонської області (вчитель Зибіна В.Л.).

       11 клас

       І місце – Лопушанського  Пилипа, учня  Новоолексіївської  загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2 Генічеської районної ради Херсонської області (вчитель Остапенко Т.М.)

       ІІ місце – Різченко Аліну, ученицю  НВК «Гімназія – спеціалізована школа І ступеня з поглибленим вивченням іноземних мов» Генічеської районної ради Херсонської області (вчитель Густа І.А.)

       ІІ місце – Галича  Івана, учня Генічеської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 Генічеської районної ради Херсонської області (вчитель Зибіна  В.Л.).

       ІІ місце – Алєничева  Дмитра,  учня  Щасливцівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів  Генічеської районної ради Херсонської області (вчитель Косова  А.О.)

       ІІІ місце – Ващенко Марію, ученицю НВК «Генічеська школа І-ІІІ ступенів №3 – дошкільний навчальний заклад» Генічеської районної ради Херсонської області (вчитель Шелінговська О.О.);       

       ІІІ  місце – Бєлічка   Нікіту,  учня  Фрунзенської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів  Генічеської районної ради Херсонської області (вчитель Кобець Т.Д.)

       ІІІ  місце – Чернобильського  Дениса,  учня  Павлівської  загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів  Генічеської районної ради Херсонської області (вчитель Дудка В.М.)

 

За інформацією Відділу освіти та
Генічеського районного методичного кабінету

You may also like...

Залишити відповідь