Переможці олімпіади з фізики

Проведено ІІ (районний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізики

       16 листопада 2019 року на базі навчально-виховного комплексу «Гімназія – спеціалізована школа І ступеня з поглибленим вивченням іноземних мов» Генічеської районної ради Херсонської області»  відбувся ІІ (районний) етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з фізики.

Вітаємо переможців ІІ (районного) етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з фізики:

       7 клас

       І місце – Семенець Домініку, ученицю Генічеської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 Генічеської районної ради Херсонської області (вчитель Кушакевич В.М.)

       ІІ місце – Карпенка Микиту, учня навчально-виховного комплексу «Генічеська школа І-ІІІ ступенів №3 – дошкільний  навчальний заклад» Генічеської районної ради Херсонської області (вчитель Харитонова Г.І.)

       ІІІ місце – Кияшка Максима, учня навчально-виховного комплексу «Гімназія – спеціалізована школа І ступеня з поглибленим вивченням іноземних мов» Генічеської районної ради Херсонської області (вчитель Цемашко Г.В.)

       ІІІ місце – Кузнєцову Маргариту, ученицю Генічеської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 4 Генічеської районної ради Херсонської області (вчитель Мацків І.І.)

       8 клас

       І місце – Меметова Рустема, учня навчально-виховного комплексу «Гімназія – спеціалізована школа І ступеня з поглибленим вивченням іноземних мов» Генічеської районної ради Херсонської області (вчитель Цемашко Г.В.)

       ІІ місце – Сірмана Дмитра, учня Генічеської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 Генічеської районної ради Херсонської області (вчитель Кушакевич В.М.)

       ІІ місце – Конотопа Тимура, учня навчально-виховного комплексу «Генічеська школа І-ІІІ ступенів №3 – дошкільний  навчальний заклад» Генічеської районної ради Херсонської області (вчитель Самойлова О.П.)

       ІІІ місце – Левченко Анастасію, ученицю Генічеської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 4 Генічеської районної ради Херсонської області (вчитель Цуканова Н.П.)

       9 клас

       І місце – Русака Ярослава, учня навчально-виховного комплексу «Генічеська школа І-ІІІ ступенів №3 – дошкільний  навчальний заклад» Генічеської районної ради Херсонської області (вчитель Самойлова О.П.)

       ІІ місце – Бушлю Валерію, ученицю Чонгарської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Генічеської районної ради Херсонської області (вчитель Чорна С.О.)

       ІІІ місце – Жаботинського Антона, учня навчально-виховного комплексу «Гімназія – спеціалізована школа І ступеня з поглибленим вивченням іноземних мов» Генічеської районної ради Херсонської області (вчитель Цемашко Г.В.)

       ІІІ місце – Гуртовенка Микиту, учня Партизанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Генічеської районної ради Херсонської області (вчитель   Корочкова Т.П.)

       10 клас

       І місце – Куліша Назара, учня Чонгарської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Генічеської районної ради Херсонської області (вчитель Чорна С.О.)

       ІІ місце – Якушева Микиту, учня навчально-виховного комплексу «Генічеська школа І-ІІІ ступенів №3 – дошкільний  навчальний заклад» Генічеської районної ради Херсонської області (вчитель Харитонова Г.І.)

       ІІІ місце – Романенка Іллю, учня навчально-виховного комплексу «Гімназія – спеціалізована школа І ступеня з поглибленим вивченням іноземних мов» Генічеської районної ради Херсонської області (вчитель Цемашко Г.В.)

       ІІІ місце – Стрюченка Івана, учня Генічеської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 Генічеської районної ради Херсонської області (вчитель Кушакевич В.М.)

       11 клас

       І місце – Густого Діомида, учня навчально-виховного комплексу «Генічеська школа І-ІІІ ступенів №3 – дошкільний  навчальний заклад» Генічеської районної ради Херсонської області (вчитель Самойлова О.П.)

       ІІ місце – Чхаідзе Давида, учня навчально-виховного комплексу «Гімназія – спеціалізована школа І ступеня з поглибленим вивченням іноземних мов» Генічеської районної ради Херсонської області (вчитель Цемашко Г.В.)

       ІІ місце – Черняк Нонну, ученицю Новодмитрівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Генічеської районної ради Херсонської області (вчитель      Мачечук Н.В.)

       ІІІ місце – Горенка Данієля, учня Догмарівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Генічеської районної ради Херсонської області (вчитель        Тейфурова О.В.)

 

За інформацією Відділу освіти та
Генічеського районного методичного кабінету 

You may also like...

Залишити відповідь