Семінар вчителів початкових класів

Районний семінар вчителів початкових класів

                13 листопада 2019 року відбувся районний семінар вчителів початкових класів з теми « Інтеграція  як один із чинників соціалізації дітей молодшого шкільного віку» на базі Павлівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Генічеської районної ради Херсонської області.

                Учасникам семінару було показано  інтегрований урок у 1 класі з навчання грамоти «У дельфінарії». Учні 2 класу разом із гостями побували у «Мовному кафе» на інтегрованому уроці з української та англійської мов.

                 За допомогою сучасних інформаційно – комунікативних технологій учасники семінару долучилися до вивчення природи рідного краю, дізналися про норми етикету і правила поведінки у громадських місцях, а  найголовніше –  діти цікаво і невимушено засвоїли новий матеріал, що передбачено навчальною програмою.

       Завершився семінар виховним заходом, який зібрав у актовому залі школи три покоління павлівців: дітей, батьків, дідусів та бабусь. Під час проведення  родинного свята  « Де хліб – сіль і каша, там домівка буде наша» Леся Василівна Стецюк  і Галина Григорівна Соловей показали, що саме спільна робота школи та сім’ї є шляхом підвищення розвитку особистості дитини.

       Шануючи працю хлібороба, учасники фольклорного ансамблю «Калинонька» усім присутнім подарували пісню «Хліб – усьому голова». Із задоволенням діти та їхні батьки брали участь у конкурсах, співали, танцювали, пригощали всіх присутніх традиційними українськими стравами.

       Підсумком роботи семінару став «круглий стіл», проведений керівником районного медичного  об’єднання  учителів початкових класів Галкою Наталею Михайлівною, на якому було наголошено на перевазі інтегрованих уроків у навчанні молодших школярів.

 

За інформацією Генічеського районного методичного кабінету

You may also like...

Залишити відповідь