Свято «Золотої осені»

Свято «Золотої осені» у дошкільному підрозділі НВК.

        Останній осінній місяць у дошкільному підрозділі НВК «Генічеська школа І – ІІІ ступенів № 3 – дошкільний навчальний заклад» видався надзвичайно колоритним, адже за традицією він розпочався святом «Золотої осені». Дітлахи поринули у чудову осінню казку, адже свята пройшли у колі друзів, батьків, з квітами та осінніми дарами.

        У святковій залі панувала особлива атмосфера тепла і затишку, сміху та веселощів. Вихованці молодшої групи № 2 разом із вихователями Світланою Корнєєвою та Інною Плотніковою зустрічали Красуню – осінь, яка завітала до них на свято з іграми та подарунками. Вже за традицією, до середньої групи № 5 «Капітошки» завітав їх улюблений друг – Капітошка. Дітлахи разом із вихователем Катериною Павлішиною зустрічали гостя веселими піснями, а казковий персонаж підготував багато сюрпризів для дітей, і, навіть, «оживив» Чарівну Парасольку.

        Справжній осінній бал відбувся у різновіковій групі № 3: хлопчики подарували гостям вишукані букети квітів та закружляли разом із дівчатками в осінньому вальсі. Вихователь Анастасія Гаврикова підготувала для дітей сюрприз, перевтілившись на годину у саму Господиню-Осінь. А Пані Злива, яка завітала на свято, почастувала дітлахів осінніми дарами.

         «Осінній ярмарок», на який запросили всіх присутніх вихованці старшої групи № 4 разом із вихователями Ольгою Кузнєцовою, був надзвичайно веселим та колоритним.  Запальні українські таночки, зворушливі пісні, яскраві драматизації не лише продемонстрували творчий потенціал вихованців, а й викликали шквал емоцій у всіх присутніх.

        Гості свята, батьки вихованців та й самі дошкільнята отримали гарні враження від проведених заходів.

 

You may also like...

Залишити відповідь