Семінар вчителів української мови

Відбувся районний семінар вчителів української мови та літератури

 

       19 листопада 2019 року  на базі Новоолексіївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 відбувся районний семінар – практикум  для вчителів української мови та літератури з теми: «Впровадження інтегрованого підходу до навчання української мови та літератури в умовах Нової української школи».

       Учні школи зустріли гостей семінару музичним подарунком і хлібом-сіллю.

Директор школи Люманов Лєнур Ісмаїлович  презентував заклад, ознайомив з його матеріально-технічною базою.

       Семінар-практикум відкрила вчитель І категорії Мамутова Майє Мустафаївна з майстер – класом «Використання сучасних технологій на уроках української мови та літератури» з виготовлення та використання електронних підручників на уроках. У своєму виступі вона  відмітила, що змінюються мета та зміст освіти, з’являються нові засоби та технології навчання, але урок залишається головною формою навчання. Незмінними є складові уроку, які спрямовані на формування компетентностей: навчальна, розвивальна і виховна функції; принцип науковості в змісті, розвиток інтересу до знань, різноманітність форм і методів та раціональне використання часу на уроці.

       Практичний блок семінару-практикуму розпочали учителі української мови та літератури, демонструючи уроки – тренінги.

Калугіна Галина Михайлівна, вчитель вищої категорії, показала сучасні методи навчання за допомого тренінгу «Мовленнєві тренінги як засіб формування компетентності спілкування державною мовою на уроках української мови і літератури». Вчитель провела цікаві вправи: «Який Я», «Серед гармонії звуків», «У майстерні слова», «Ти – редактор», «Відправ лист адресатові», «Ми можемо бути письменниками». На завершення Галина Михайлівна провела цікаві ігри «Чарівна скринька» та «Імпульс», які подарували колегам позитивні емоції.

       Самойлова Галина Вікторівна, вчитель І категорії, підхопила естафету, провівши урок – подорож з теми: “Звертання. Роль звертань у реченні” На уроці педагог використала  інтерактивні методи: «Мікрофон», робота в парах, «Незакінчене речення», гра «Конструктор», «Лінгвістичний двобій».

    Власено Людмила Анатоліївна, вчитель І категорії, провела виховний захід «Осінні вечорниці», який став приємною родзинкою семінару-практикуму.  Учні 7 – Б класу розповіли про звичаї і обряди українців, виконували пісні, декламували гуморески, а найбільше глядачам припала до душі інсценізація пісні «Ой під вишнею, під черешнею». Діти подарували гостям вечорниць приємні враження, яскраві емоції та веселий настрій.

       Кожен учасник районного семінару-практикуму до свого педагогічного доробку позитивний отримав досвід учителів Новоолексіївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1.

You may also like...

Залишити відповідь